27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Aleyna Tilki: Aptalım ve Bununla Gurur Duyuyorum

27/11/2016 - 20:34

Son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Aleyna Tilki, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakkında yapılan eleştirilere karşı Tilki, 'Aptalım ve bununla gurur duyuyorum' açıklamalarında bulundu.
Aleyna Tilki: Aptalım ve Bununla Gurur Duyuyorum

Son zamanların en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki’den ilginç açıklamalar geldi. ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla 16 yaşında şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, klibinin Youtube’da 150 milyon kez izlenmesini kutlamak için dans etti. Tilki, Viyana metro istasyonunda çekilen dans videosunu Instagram hesabından paylaştı.

Genç şarkıcı, paylaşımına “aptal” yorumunu yapan takipçilerine, “Aptal olmaktan gurur duyuyorum” notuyla cevap verdi. Videonun altına “Bir an trenle yarışabileceğimi düşündüm. Mutlu olmak ve eğlenmek aptallıksa aptal olmaktan gurur duyuyorum. Sen hayal edersin, ben yaşarım, tek sorun bu” notunu yazan Tilki, daha sonra bu yorumunu sildi.

Tilki, videosunun altına “Cevapsız Çınlama 150 milyon. Mutlu, musmutluyum” notunu yazdı. Tilki’nin dans videosu 900 binden fazla izlendi ve yüzlerce yorum aldı. (Posta)Yorum Yap