22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Anne 6. Bölüm Fragmanı! Fenomen Dizi Anne Son Bölüm İzleyicinin Nefesini Kesti

22/11/2016 - 23:12

Anne 6. bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. Otelin kapısını çalan kim sorusu yeni bölümde cevabını bulacak. 22 Kasım salı akşamı Star TV ekranlarında olan Anne son bölümde izleyici gözyaşlarını tutamadı. Turna ve Zeynep öğretmen zor durumda. Şule gerçeği öğrenmeye çok yaklaşıyor. Turna ve Zeynep ise otele geri dönüyor. Heyecan dolu Anne yeni bölüm, 29 Kasım salı akşamı ekranlarda olacak.
Anne 6. Bölüm Fragmanı! Fenomen Dizi Anne Son Bölüm İzleyicinin Nefesini Kesti

Anne, Star TV ekranlarında salı akşamlarının en çok izlenenleri arasında yerini aldı. Cansu Dere (Zeynep Öğretmen) ve Beren Gökyıldız (Melek) oyunculukları ile herkesi kendilerine hayran bırakıyor. Bu hafta 5. bölümü ile ekrana gelen Anne, reyting sıralamasında da kısa sürede zirveye oynamaya başladı.

Anne 5. bölümde Turna’nın gözyaşları izleyiciyi ekrana kilitledi. Zeynep’in annesi gerçekleri öğrenerek Zeynep’i köşeye sıkıştırıyor. Zeynep, evlatlık olduğu gerçeğini kardeşlerine söylüyor. Turna ise Zeynep öğretmeni korumak için evden kaçıyor. Bandırma otobüsüne binmek üzere olan Turna’yı Zeynep öğretmen son anda yakalıyor. Melek’in annesi Şule ise otele geri dönen Zeynep ve Turna’nın peşine düşüyor. Gazeteci Ali Tarhan ve Gönül Arslan, Turna ve Zeynep’i korumak için her şeyi yapıyor. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler Anne 6. bölüm fragmanına çevrildi.

Anne 6. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak

Anne yeni bölüm fragmanı 2 gün içerisinde Star TV tarafından yayında olacak. Her hafta artan heyecan dozu 6. bölüm ile tavan yapacak. Turna annesinden kaçabilecek mi, Zeynep öğretmen gerçekleri daha ne kadar saklayabilecek? Hepsi ve daha fazlası Anne 6. bölümde olacak.Yorum Yap