29 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Anne 7. Bölüm Fragmanı İzleyiciyi Gözyaşlarına Boğacak! Zeynep ve Turna’nın Duygusal Anları

29/11/2016 - 22:36

Anne 7. bölüm fragmanı için gözler Star TV'de. Tıpkı önceki haftalarda olduğu gibi Anne yeni bölüm fragmanı cuma günü yayında olacak. 6 Aralık salı akşamı yayınlanacak Anne yeni bölümde Turna ve Zeynep'in neler yapacağı, Şule'nin daha ne kadar ileri gidebileceği merak konusu.
Anne 7. Bölüm Fragmanı İzleyiciyi Gözyaşlarına Boğacak! Zeynep ve Turna’nın Duygusal Anları

Anne, 6. bölümü ile yine ekranlara damga vurmayı başardı. Turna ve Zeynep öğretmenin yaşam ve gizlenme çabası ekranları başındakileri de etkiledi. Önceki hafta Turna ve Zeynep oteldeyken kapı çalmış ve bölüm sona ermişti. Melek’in annesi Şule heryerde kızını ararken Zeynep, Turna ve Gönül hanım’ın saklanma çabası büyük ilgi görüyor.

Bu haftada tıpkı geçen haftalarda olduğu gibi nefes kesen bir bölüm oldu. İzleyicinin nefret ettiği Şule, Melek’in peşinde heryeri ararken, Zeynep ise kaçmak için her yolu deniyor. Zeynep’in annesi tarafından evlatlıktan reddedilecek olması ise izleyenleri üzdü.

Sosyal medyada da Anne dizisi en çok konuşulamlar arasında yerini aldı. Dizide en çok nefret duyulan isim ise Melek’in annesi Şule karakteri oldu. Şule kızını bulmak için adeta yemin etmişçesine heryeri, herkesi didik didik etmeye devam ediyor.

Turna Sakar Teyzenin Doğum Gününü Unutmadı

Anne 7. Bölüm Fragmanı İçin Bekleyiş Başladı

Star TV, Anne dizisinin yeni bölüm fragmanını son bölümden 2-3 gün sonra yayınlıyor. Anne 7. bölüm fragmanı da 2 aralık cuma günü izleyenlerle buluşacak. Yeni bölüm fragmanını Star TV ile eş zamanlı olarak haberimizde bulabilirsiniz.

Zeynep ve Turna’nın Duygusal Anları

Turna’nın bir annecim deyişi var, ruhsuz insanı ağlatan cinsten. Bu yaşta bu oyunculuk insanı hayrete düşürüyor.

Anne Tüm Bölümler İçin; startv.com.tr/dizi/anne/bolumlerYorum Yap