22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Anne Yeni Bölüm İzleyiciyi Göz Yaşlarına Boğacak

22/11/2016 - 16:41

Anne 5. bölüm izle yayını bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Yeni bölümünde Anne dizisi izleyicileri gözyaşlarına boğacak. Anne dizisinin yeni bölümündeki mektup sahnesi duygusal anlar yaşatacak. Turna yeni bölümde zor anlar yaşayacak.
Anne Yeni Bölüm İzleyiciyi Göz Yaşlarına Boğacak

Star TV ekranlarında seyircilerle buluşan Anne dizisi oldukça duygusal anlar yaşatacak. Anne dizisinin 5. Bölümü izleyenleri gözyaşlarına boğacak. Dizinin 4. Bölümünde final sahnesi soru işaretleri ile sona ermiş ve merakla yeni bölümün beklenmesine neden olmuştu.

Dizinin 5. Bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşanmaktadır. İzleyicileri gözyaşlarına boğan Anne dizisi duygu dozu yüksek sahnelerle ekrana geliyor. Cahide, tanık olduğu telefon konuşması sonrasında Turna ve Melek arasındaki büyük sırrı keşfediyor. Cahide duyduklarına bir türlü inanamazken Zeynep üzerinde baskı kuruyor. Yaşananlardan dolayı Zeynep’ten kopacağını düşünen Turna gözyaşlarına boğuluyor. Turna, Zeynep’in başını belaya sokmaktan korkmaktadır.

Zeynep ise, annesinin baskılarına rağmen Turna’dan değil de ailesinden vazgeçmeyi göze alıyor. Yaşanılanların farkında olan ve yeniden üvey babasının yanına dönmekten korktuğu için Turna gözyaşları içinde düşünmektedir. Yolun sonuna geldiğini ve Zeynep’e zarar verdiğini düşünen Turna gözyaşlarıyla bir mektup yazıyor ve Güneş Ailesi’nin yaşadığı evi terk ediyor.Yorum Yap