19 Kasım 2016

Yunus Ünlü

AÖF Sınav Yerleri İçin Bekleyiş Sürüyor

19/11/2016 - 20:37

AÖF sınav yerleri, sınava 1 hafta kalmasına rağmen henüz açıklanmadı. 26-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan AÖF güz dönemi vize sınavlarında binlerce aday ter dökecek. Sınav yerlerinin ise hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.
AÖF Sınav Yerleri İçin Bekleyiş Sürüyor

AÖF sınav yerleri için bekleyiş sürüyor. Yaklaşan AÖF Güz dönemi vize sınavları için giriş yerleri henüz açıklanmadı. Sınav giriş yerini öğrenmek için bekleyen binlerce aday, sınav yerlerini internet üzerinden sorgulayacak. AÖF sınav giriş yerlerinin sınav tarihinden bir hafta önce açıklanacağı tahmin edilmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından 26-27 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan AÖF güz dönemi ara sınav yerlerinin ilan edilmesi bekleniyor. Ara sınavlardan sonra gerçekleşecek olan final sınavları ise 14 Ocak 2017 Cumartesi ve 15 Ocak 2017 Pazar günü gerçekleşecektir.

AÖF SINAVLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPILDI

Anadolu Üniversitesi’nden AÖF vize sınavlarına ilişkin yapılan duyuruda, sınava 1 saat önceden gelinmesi gerektiği, sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra gelen öğrencinin hiçbir şekilde sınava alınmayacağı, 4 yanlışın 1 doğruyu götüreceği, cevaplamaların kurşun kalemle yapılması ve sınava giriş belgesinin kesinlikle getirilmesi gibi hususlarda uyarılarda bulunuldu.

Öğrenciler AÖF sınav sonuçlarını AÖF öğrenci otomasyonundan öğrenebileceklerdir. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi 2016-2017 öğretim yılı tek ders sınavı ise 15 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleşecektir.Yorum Yap