4 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Arda ile Aslıhan Ayrıldı!

04/09/2016 - 10:26

Arda ile Aslıhan Ayrıldı!

Arda Turan ile Aslıhan Doğan yine ayrılık eşiğine geldi! Daha önce de ilişkilerinin olumsuz dönemlere girdiği ve ayrıldığı yönünde söylentiler çıkması ikiliyi ayırmaya yetmemişti. Şimdi ise yeni bir kriz baş gösterdi. Bu kez ise durum daha büyük. Uzun süredir birlikte olan ikilinin kesin olarak ayrıldığı iddia edilirken, Arda’nın yanında olan Aslıhan Doğan, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelerek Arda’yı terk ettiği anlaşıldı.

Ayrılıklarını yakın çevrelerine söyleyen ikiliden Aslı Doğan, İstanbul’da arkadaşları ile vakit geçirirken ara ara göz yaşlarını tutamadığı söylendi. Ayrılık yönünde bir karar almadıkları fakat şiddetli bir tartışma yaşanması nedeniyle Aslıhan’ın Barcelona’dan İstanbul’a geldiği aktarıldı. Aslıhan’ın valizleriyle dönmesi ise ayrılığın kesin gerçekleştiği şeklinde yorumlandı.

Arda’nın sosyal medya hesaplarından Aslıhan ile olan resimlerini silmesi de ayrılığı tescil etti diyebiliriz. İkilinin ayrılığı sevenlerini ise üzdü. Çok yakışan çiftin bir süredir ne zaman evleneceksiniz şeklinde sorulara maruz kaldığı bir dönemde ayrılmaları pek beklenmiyordu.Yorum Yap