18 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Arka Sokaklar Son Bölüm İzleyiciyi Gözyaşlarına Boğdu

18/11/2016 - 21:48

Arka Sokaklar son bölüm izleyici karşısındaydı. 18 Kasım cuma akşamı Arka Sokaklar 417. bölümle ekranlara geldi. Tunç ve Mesut'un duygu yüklü konuşması herkesi duygulandırdı. Gözler 25 Kasım cuma akşamı ekranlarda olacak Arka Sokaklar 418. bölüm fragmanına çevrildi.
Arka Sokaklar Son Bölüm İzleyiciyi Gözyaşlarına Boğdu

Arka Sokaklar’da sezonun en dramatik bölümü yaşandı. Tunç ve Mesut’un hastanede ölüm kalım savaşı izleyiciyi ekran başına kilitledi. 18 Kasım cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar 417. bölümde Tunç, kendini ve arkadaşlarını ateşin içerine atıyor

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar, cuma akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yeni sezonda Tunç’un uyuşturucu ile mücadelesi yer alıyor. Mesut, oğlunu kötü arkadaş çevresinden korumak ve uyuşturucu tedavisine ikna etmek için büyük çaba sarf eder. Ancak Tunç dik başlılığı ve kötü arkadaşları ile artık eski Tunç değildir. Aylin ise yeni bölümde kız isteme heyecanı yaşıyor. Tam kız isteme töreninde Tunç’tan gelen kötü haber nedeniyle merasim yarıda kaldı.

Arka Sokaklar Tüm Bölümler

Kanal D Arka Sokaklar Sayfası İçin; https://www.kanald.com.tr/arka-sokaklar/bolumlerYorum Yap