26 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Aşk Laftan Anlamaz Son Bölüm Nefes Kesti! Gözler 21. Bölüm Fragmanına Çevrildi

26/11/2016 - 21:28

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı için hayranlarının bekleyişi başladı. 3 Aralık cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölüm öncesinde bu akşam ekranlarda olan 20. bölümde işler karışıyor. Murat daha fazla dayanamayarak duygularını itiraf ediyor. Duygu ise evi terk ediyor.
Aşk Laftan Anlamaz Son Bölüm Nefes Kesti! Gözler 21. Bölüm Fragmanına Çevrildi

Aşk Laftan Anlamaz, 26 Kasım cumartesi akşamı 20. bölümü ile ekranlara geldi. Her geçen hafta izleyici kitlesini artıran sevilen dizi, FOX ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi ile liderlik yarışında. Bu haftada en çok izlenenler arasında yer alan dizide Murat sonunda Duygu’ya aşkını ilan ediyor.

Hazal’ın ortaya çıkması ve kim olduğunu söylemesiyle olaylar daha da karışır. Kim olduğu kadar ortaya çıkmak için seçtiği zamanlama da manidardır. Diğer tarafta Hayat’ın kendisini affettirmek için didinirken karşılaştığı bu durum onu fazlasıyla sarsar. Murat’a ve evliliğe olan inancı sarsılmaktadır. Murat’ı terk etmeye karar vermiştir ki Azime ona başka bir çözüm yolu sunar. Haşmet ve Azime arasında ise 50 yıldır gizli kalmış gerçekler ortaya çıkacak ve Haşmet geç kalmış bir sevdanın hesabını soracaktır.

Aşk Laftan Anlamaz 21. Bölüm Fragmanı Bekleniyor

Aşk Laftan Anlamaz, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayında olacak.

Aşk Laftan Anlamaz Tüm Bölüm Videoları İçin; showtv.com.tr/dizi/tanitim/ask-laftan-anlamaz/1622Yorum Yap