31 Ağustos 2016

Kadir Çalışkan

Atilla Taş Gözaltına Alındı!

31/08/2016 - 10:10

Atilla Taş Gözaltına Alındı!

Fethullahçı Terör Örgütü kapsamında yeni isimler gözaltına alınmaya devam ediyor. Bu isimler arasında en yeni isim Atilla Taş oldu. Daha önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında yakalama kararı verilen ünlü şarkıcı, daha sonra aranması için izin çıkartılmıştı. Sürdürülen aramalar neticesinde ise ünlü şarkıcı Bursa’da yakalandı.

Gemlik’te bulunan Atilla Taş, yakalanmasının ardından İstanbul’a sevk edildi. Yakalanmasına ilişkin detaylar ise oldukça dikkat çekiciydi. Dinlenme tesisinde görülen Atilla Taş, ihbar üzerine burada yakalandı. Seyahat eden ünlü oyuncunun, yolculuk esnasında dinlenmek üzere bir tesiste durmasının ardından emniyet güçlerinin aldığı istihbarat ile birlikte gözaltı gerçekleşti.

Atilla Taş’ın da aralarında bulunduğu 35 isim hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından çıkartılan gözaltı kararında bazı isimlerin kendi ikametgahında oldukları ve hemen yakalandıklaır belirtilirken, listede ismi bulunan bazı kişilerin ise yurt dışına gittiği tespit edildi. Yurt dışına giden kişiler net olarak tespit edildikten sonra ilgili ülkelerden iadesi istenecek.Yorum Yap