30 Nisan 2016

Kadir Çalışkan

Aynur Aydan Hastaneye Kaldırıldı

30/04/2016 - 13:30

Aynur Aydan Hastaneye Kaldırıldı

Yeşilçam’ın en sevilen oyuncularından biri olan usta oyuncu Aynur Aydan bugün hastaneye kaldırıldı. Aynur Aydan’ın hastaneye kaldırıldığını öğrenen sevenleri, sosyal medya’da geçmiş olsun dileklerini iletirken birçok insanın oldukça üzüldüğü görüldü. Olayın sosyal medyada duyulması ise şarkıcı Onur Akay’ın paylaşımı ile gerçekleşti. Onur Akay, 70 yaşındaki ünlü sinema sanatçısı ve Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Aynur Ayan’ın hastanede çekilen fotoğrafını twitter hesabından paylaştı. Ayrıca, Akay paylaştığı fotoğrafın altına “Dayısının mezarını ziyaret ederken yokuş aşağı düşen Aynur Aydan’ın, sağ ayak bileği döndü.” notunu düştü.

Aynur Aydan’ın geçirdiği talihsiz kaza ise Çankırı’da meydana geldi. Yeşilçam’ın untulmaz isimlerinden biri olan Aynı Aydan, anneannesinin Çankırı’daki köyüne yaptığı ziyaret sırasında kaza geçirdi. Köye yaptığı ziyareti sırasında rahmetli dayısının da mezarını ziyaret etmek isteyen Aydan, yokuş aşağı yürürken birden dengesini yitirerek düştü. Düşüş sebebiyle Aynur Aydan’ın sağ ayak bileği döndü. Kaza yerine gelen ambulansla Kurşunlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Aydan, ilk tedavisini burada olduktan sonra, İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Bölümü’ne yatırıldı. Yapılan başarılı bir operasyonla Aynur Aydan’ın topuğuna platin çivi takıldı.

Bir süre yatılı olarak istirahat edecek olan ünlü sanatçı’nın ciddi bir sorunu bulunmuyor. Kazadan itibaren tüm bilgileri twitter hesabından paylaşarak geçmiş olsun dileklerini ileten şarkıcı Onur Akay, ünlü sanatçının sevenlerinin de olaydan haberdar olmasını sağlamış oldu.Yorum Yap