12 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Aziz Yıldırım’a Tepki Büyüyor!

12/09/2016 - 12:10

Aziz Yıldırım’a Tepki Büyüyor!

Fenerbahçe’de kötü gidişat devam ederken, Aziz Yıldırım’a olan protesto ve tepkiler ise her geçen gün daha da öteye gidiyor. Uzun başkanlık döneminin ardından son yıllarda takımı olumsuz etkileyen en büyük unsur olarak görülen Yıldırım, son oynanan Bursaspor maçında alınan yenilgi sonrasında da taraftarların tepkisini çekti. Aziz Yıldırım’ın ise protestolara aldırış etmediği, faturayı ise futbolculara kestiği bildirildi.

Oyunculara Kadro Dışı Tehdidi!
Bursaspor yenilgisi sonrasında Aziz Yıldırım’ın bazı oyunculara mesaj göndererek kadro dışı kalabileceklerini, bu nedenle artık daha dikkatli olmaları gerektiğini iletti. Bu futbolcular arasında ise dün akşam taraftarların en çok tepki gösterdiği isimler olan Ozan Tufan, Souza ve Hasan Ali Kaldırım yer alıyor. Orta sahada üretken olamayan oyuncuların maçın kaderinde önemli rol oynaması, diğer oyuncuları da zor durumda bırakmış durumda.

Fenerbahçe taraftarları ise olan herşeyin sorumlusunun Aziz Yıldırım olduğunu düşünüyor. Sadece bu sezon için değil geçtiğimiz son yıllarda da Aziz Yıldırım’ın olumsuz hamleleri takımın kötü gidişatına etki etmişti. Son bardağı taşıran kararlar ise Caner Erkin ve Gökhan Gönül gibi en önemli oyuncuları bonservissiz olarak ezeli rakibine kaptırması. Bunun üzerine Nani’yi göndermesi ve Pereira’yı takımda tutarak sezona bir hafta kala yeni teknik direktör getirmesi tepki topladı.

İstifaya davet edilen Aziz Yıldırım’ın istifa düşüncesinin ise olmadığı biliniyor. Yeni kararlar alacak olan Aziz Yıldırım için sosyal medyada çeşitli imza kampanyaları başlatılırken, istifa mevzusu trend topic olarak ön plana da çıkmış durumda.Yorum Yap