14 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Aziz Yıldırım’ın 200 Dolar Bahşişi Taraftarları Kızdırdı!

14/09/2016 - 18:38

Aziz Yıldırım’ın 200 Dolar Bahşişi Taraftarları Kızdırdı!

Fenerbahçe’de ligde oynanan son maçın kaybedilmesi üzerine isyan eden Fenerbahçe taraftarları, kendilerine bayramın zehir edildiğini söylerken, bugün sabah saatlerinde Aziz Yıldırım’ın bayram tatili için yurt dışına çıkması, keyifli görünmesi taraftarları hepten çileden çıkardı. Alınan kötü sonuçların ardından istifası istenen başkanın taraftarların sesine kulak vermemesi, tepkinin de büyümesine enden oluyor. Bugün yeniden gündeme gelen Aziz Yıldırım, son olarak 200 doları valiz taşıyan görevliye verince taraftarlar vurdumduymazlıktan yakındı.

Kulüp için artık iyilikten çok zarar verdiği söylenen başkan için bugünkü tavrının vurdumduymaz şekilde olduğu sosyal medyada tepki topladı. Başkan para saçsın keyif yapsın taraftarlar cefa çekmeye devam etsin şeklinde mesajların atılması beğeni alırken, taraftarlar artık yeni bir sayfa istiyor.

Aziz Yıldırım, sabah saatlerinde tatil için Fransa’nın Nice şehrine giderek orada tatil yapacak. Zorya ile oynanacak maç için ise Ukrayna’ya gidip gitmeyeceği ise bilinmiyor. Ukrayna’Da Fenerbahçe taraftarları ise yine kulübüne destek için tribünlerde olması bekleniyor.Yorum Yap