27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Baba Candır Son Bölüm İzleyici Karşısına Geldi! Gözler Yeni Bölüm (49. Bölüm) Fragmanına Çevrildi

27/11/2016 - 22:00

Baba Candır son bölümü ile hayranlarından yine tam not aldı. 27 Kasım pazar akşamı 48. bölümü ile ekrana gelen Baba Candır'da Kadir'in intikam için gelişi Salih'i çok üzüyor. Tüm gelişmelerin ardından gözler Baba Candır yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Baba Candır Son Bölüm İzleyici Karşısına Geldi! Gözler Yeni Bölüm (49. Bölüm) Fragmanına Çevrildi

Kadir’in intikam mücadelesi ile ekranlara gelecek olan TRT1’in sevilen dizisi Baba Candır’ın 48. Bölümünde Salih ve çocuklarının hayatı bir anda altüst olur. Emrecan’ı bekleyen sürpriz nedir? Kadir’in elinden kaçırdığı Elif kimle buluşacaktır? Bu soruların hepsi bu akşam TRT 1 ekranlarında cevabını buldu. Gözler 49. bölüm fragmanına çevrildi.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Baba Candır yeni bölümü ile izleyicileri ile buluşacak. Baba Candır dizisi 48. bölümünde Kadir intikam için gelecektir. Bu durum Salih ve çocukların hayatını alt üst edecektir.

Aslı, Ece ve Ceylan eşlerinin tutuklandığı haberini alınca karakolda buluşurlar. Nezarette kalma konusunda alışkanlık yaşayan Emrecan, bu defa da Egemen ile nezarete düşmüştür. Nermin hastaneye Salih ile birlikte gider ama İsmail’den kaçma endişesiyle yanlış hastanın odasına girer.

Nezaretten kurtulan Haluk ve Egemen, bütün gayretlerini Emrecan’ı kurtarmaya harcarlar. Bu sırada beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Hapisten çıkamayan Emrecan’ı hapishanede çeşitli sürprizler beklemektedir.

Elif, Kadir’in elinden kaçtıktan sonra tekrar Salih ile bulaşacak mı konusu akılları karıştırmaktadır. Kendilerine kurulan komployu Egemen ve Haluk çözme başarısı gösterebilecekler mi merak ediliyor. Pazar günü saat 20:00’de TRT1 ekranlarında merak edilen konular yanıt bulacak.

Baba Candır 49. Bölüm Fragmanı

Baba Candır Tüm Bölüm ve Fragmanlar İçin; trt.tv/baba-candir/bolumler/80212Yorum Yap