8 Ocak 2017

Muhammet Negiz

Baba, Suçlu Oğluna Kıyamadı

08/01/2017 - 20:24

Posta gazetesi ilginç bir hikayeyi manşetine taşıdı. Habere göre, kendisine yollanan bombalı paketle eli kopan baba, suçlunun oğlu olduğunu anladığını ifade ediyor. Ancak, oğlunun ceza almaması için sustuğunu belirtiyor.
Baba, Suçlu Oğluna Kıyamadı

8 Ocak Pazar günü Posta gazetesi ilginç bir olayı manşetine taşıdı. Gazetenin yayınladığı habere göre, kendisine gönderilen bombalı paketin patlaması ile ölümden dönen Makine Mühendisi Osman Kurdaş, failin oğlu olduğunu anlamasına rağmen oğlunun ceza almaması için de bu konuyu kimse ile paylaşmadığını ifade ediyor.

Posta gazetesinin manşetinden verdiği habere göre Makine mühendisi Osman Kurdaş, 14 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Maltepe’deki şirketinde kendisine yollanan paketi açma esnasında gerçekleşen patlama ile sol elini kaybetti ve görme kaybı yaşadı. Osman Kurdaş yoğun bakımda iken oğlunun suçlu olduğu anlaşıldı ve tutuklandı. Konuyu kimse ile konuşmayan Osman Kurdaş, hasmının olmadığını faili tanımadığını ifade etti.

OĞLUNU KORUMAK İSTEDİ

Ardı ardına ameliyat geçiren Osman Kurdaş önceki gün İstanbul Amerikan Hastanesi’nden taburcu oldu. Merak edilen konuya da yakınları ile konuşurken açıklık getirdi. Oğlunun olayı gerçekleştirdiğini anladığını ifade eden Kurdaş, polisin kanıt bulamama ihtimali nedeniyle kimseye bir şey söylemediğini belirtti. Kurdaş eski eşinin de olaydan 3 gün önce oğulları konusunda uyarıda bulunduğunu ve kendisini uyardığını açıkladı.Kendisinin canına kast eden oğluna karşı basının bu yaklaşımı takdir edildi.Yorum Yap