28 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Babam ve Ailesi 12. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Kemal İpek’in Kaderi Belli Oluyor

28/11/2016 - 22:30

Babam ve Ailesi 12. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Kemal İpek'in kaderi belli oluyor. Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Babam ve Ailesi zirvedeki yerini korudu. 5 Aralık pazartesi akşamı yayınlanacak Babam ve Ailesi yeni bölümde merak edilen sorular cevabını bulacak.
Babam ve Ailesi 12. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Kemal İpek’in Kaderi Belli Oluyor

Kanal D’nin sevilen dizisi Babam ve Ailesi 11. Bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta. Kemal, hapishanede karşılaşacağı tehlike karşısında ne yapacak? Macide’nin yaptıkları karşısında Kadir’in atacağı adımlar merak konusu. Kemal İpek’in hapisten kurtulup kurtulamayacağı yeni bölümde cevabını buluyor.

Babam ve Ailesi dizisi geçen bölümde izleyenleri şok etmişti. Bir hırs uğruna oğlunu Mahide hapse gönderebilmişti. Birçok insanı öfkelendiren bu durum sonrasında Kemal hapse girmişti. Durumu öğrenen Nilgün ve ailesi ise olanlara çok üzülmüştü.

Yeni bölümde ise Mahide’yi zorlu anlar bekliyor. Kadir harekete geçerek babaannesinin yapmış olduğu kötülükleri anlamaya çalışıyor. İşlemediği bir işten dolayı demir parmaklıklar arkasına düşen Kemal’i kötülükler hapishanede de bırakmıyor.

Babaannesi yüzünden işten kovulan Kadir, yeni girdiği işte de yeni bir sürpriz beklemektedir. Yolu Tarık ile kesişen Hasret, kendisine kurulan tuzaktan habersizdir. Babam ve ailesi dizisinin 11. Bölümünde Tarık ile Hasret, Nilgün ile Ahmet, Fadıl ile Macide arasında neler olacağı merak konusu.

Babam ve Ailesi 12. Bölüm Fragmanı Heyecanla BekleniyorYorum Yap