28 Kasım 2016

M. Negiz

Bana Sevmeyi Anlat 14. Bölüm Fragmanı! Alper’in Tercihi Kaderini Belirleyecek

28/11/2016 - 21:12

Bana Sevmeyi Anlat 14. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. 28 Kasım pazartesi akşamı 13. bölümü ile ekrana gelen Bana Sevmeyi Anlat, Alper ve eşinin uyanması ile bambaşka bir yola girer. Tüm gelişmelerin ardından gözler 5 Aralık pazartesi akşamı yayınlanacak Bana Sevmeyi Anlat 14. bölüme çevrildi.
Bana Sevmeyi Anlat 14. Bölüm Fragmanı! Alper’in Tercihi Kaderini Belirleyecek

13. bölümü ile ekranlara gelen Fox TV’nin sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat yeni gelişmelerle izleyiciden tam not aldı. Pazartesi akşamları yayınlanan dizi bu akşam saat 20:00’de yeni bölümü ile yayınlandı. Dizinin bu bölümünde merak edilen konu ise Berna’nın sağlığı ve Alper’in tercihi oldu.

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin yeni bölümünde Berna, komadan çıkıyor. Komadan çıkar çıkmaz aklı Alper’dedir. Acaba Alper kendisini bıraktı mı? Kendisi hakkında düşünülenlerden haberdar olmayan Alper ‘in ise aklında Leyla vardır. Alper’in yeni bölümde ne yapacağı merak edilmektedir.

Önceki bölümünde Leyla, Ayla tarafından tehdit edilmiştir. Bu tehdit ile şok yaşayan Leyla, bir süreliğine çevresindekileri oyalayacaktır. Yapacağı işler Canan’ın eline koz verilmesini sağlayacaktır. Salih’in derdi ise, Canan’ın gerçekten eski karısı olup olmadığını anlamaya çalışmaktadır. Hakverdi ise Haşmet’in peşindedir.

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİNDE ROLLER
Alper Eren-Kadir Doğulu
Leyla Aydın-Seda Bakan
Haşmet Tuğcu-Mustafa Üstündağ
Canan Güngör-Dolunay Soysert
Salih Aydın-Kadir Çermik
Ayla Aydın-Mahperi Mertoğlu
Suzan Giray-Bihter Dinçel
Berna Eren-Aslı Orcan
Burak Tuğcu-Emir Çubukçu
Onur Bozan-Cemil Büyükdöğerli
Ezgi Güneş-Mine Kılıç
Hakverdi Aydın-Bahadır Vatanoğlu

Bana Sevmeyi Anlat 14. Bölüm Fragmanı Merakla BekleniyorYorum Yap