16 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Bayhan ve Hanife Ayrılık Kararı Aldı

16/11/2016 - 13:34

Zuhal Topal'la son bölümünde Bayhan, Hanife'den ayrılmak istediğini açıkladı. Stüdyoda herkesin tepkisini çeken konuşma sonrasında Hanife gözyaşlarını tutamadı. Zuhal Topal ise biraz daha düşünmelerini ve yeni bölümde konuşmalarını söyledi.
Bayhan ve Hanife Ayrılık Kararı Aldı

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında (bugün) yine fırtınalar esti! Pek çok kişiye göre kurgu olarak orada olsa da Bayhan Zuhal Topal’la programının en çok konuşulan isimleri arasında. Hanife’de geçen yıldan bu yana gelin adayları arasında en çok talibi gelen kişi olarak dikkat çekiyor. Bu ikilinin birlikteliğinde ise sona doğru gidiliyor.

Bayhan ve Hanife arasında sular durulmazken, canlı yayına Bayhan’ın ayrılık kararı damgasını vurdu. Hanife’nin Muhammed’le görüşmesine sinirlenen Bayhan, Hanife’ye veda ederek, canlı yayını terk etti. Bayhan’ın ayrılık kararının ardından şok olan Hanife, gözyaşlarına boğuldu.

Şimdi merak edilen, Bayhan ve Hanife’nin yeniden bir araya gelip gelmeyeceği.1 Yorum

 

  • Aynur Denizkuşu :

    16 Kasım 2016-18:49

    Bu genç kızımızı sadece ve sadece Bayhan reklamını yapsın diye , bu adama yem ettiniz. Psikolojisini bozdunuz ya . Allah diyorum başka da birşey demiyorum size. Yazıklar olsun kanalınıza , günah genç kızın duygularıyla oynamak nasıl bir duygu Bayhan çıksın açıklasın .
    0    0