27 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Behzat Ç. 13 Bölüm Olarak Yeniden Ekranlara Gelecek

27/12/2016 - 13:52

Behzat Ç. 13 bölüm olarak yayınlanacak. Behzat Ç. yeni bölümleri ile dijital ortamdan hayranları ile buluşacak. Görüşmelerde geçen ismin Blu TV olduğu ifade ediliyor. Dizinin yeni sezonu ise yaz aylarında ekranlarda olacak.
Behzat Ç. 13 Bölüm Olarak Yeniden Ekranlara Gelecek

Erdal Beşikçioğlu katıldığı bir programda Behzat Ç. dizisinin 13 bölüm ile hayranların karşısında olacağını ifade etti. Dizinin 4. Sezonu için Blu TV ile görüşüldüğünü ifade eden Beşikçioğlu, yeni sezonun yaz aylarında yayınlanacağının müjdesini verdi.

Uzun zamandır beklenen Behzat Ç. haberi geldi. Erdal Beşikçioğlu tarafından yapılan açıklamaya göre sevilen dizinin 4. Sezonu yaz aylarında hayranları ile buluşuyor. Dizinin yayınlanması için Blu TV ile görüşüldüğü ifade ediliyor. 13 bölüm olarak yayınlanacak olan Behzat Ç. dizisinin önceden basına yansıdığı üzere 15 Temmuz hain darbe girişimini konu alması bekleniyor.

Seni Kalbime Gömdüm ve Ankara Yanıyor filmlerinde dikkat çekilmeye çalışılan tehlikenin son hali olan 15 Temmuz hain darbe girişiminin ekranlara taşınması beklenen 4. Sezonda Behzat Ç., görevine geri döner. Hain darbecilerle mücadele içindedir. Blu TV ekranlarına gelmesi beklenen Behzat Ç. yeni sezon hakkındaki gelişmeler Haber Direkt farkıyla aktarılmaya devam edecek.Yorum Yap