27 Kasım 2016

M. Negiz

Behzat Ç. İmamların Öcü İçin Bekleyiş Sürüyor

27/11/2016 - 17:58

Behzat Ç. ekranlara dönüyor mu? Behzat Ç. İmamların Öcü olarak yeniden yayınlanacak söylentileri devam ederken dizi senaristi Emrah Serbest’in Ocak 2017 olarak müjdelediği tarih için geri sayım devam ediyor. 15 Temmuz hain darbe girişimine giden süreci konu alacağı söylenen dizinin yayınlanacağı kanal henüz netleşmiş değil.
Behzat Ç. İmamların Öcü İçin Bekleyiş Sürüyor

Behzat Ç. Ekranlara dönüyor mu? Senarist Emrah Serbest’in Ocak 2017 olarak müjdelediği tarih için geri sayım devam ediyor. 15 Temmuz hain darbe girişimine giden süreci konu alacağı söylenen dizinin yayınlanacağı kanal henüz netleşmiş değil.

Bir Ankara Polisiyesi olan Behzat Ç., sezon finali ile hayranlarını hüzünlendirmişti. Nevi şahsına münhasır bir başkomiser olan, Behzat Ç. ile ekibinin Cinayet Büro Amirliği’ndeki nefes kesen mücadelesini anlatan polisiye dizinin yeniden başlama hazırlığında olması hayranlarını mutlu etti. Dizinin senaristi olan Emrah Serbest’in ifadelerine göre Ocak 2017’de yeni sezon start alacak. Senarist Serbest’in müjdesini verdiği dizinin ekranlara gelmesi için geri sayım devam ediyor.

BEHZAT Ç. İMAMLARIN ÖCÜ

Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Behzat Ç. ekranlara İmamların Öcü ismiyle gelecek. Dizi ekibinin tekrar bir araya gelmesi ile birlikte yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Dizinin yeni sezona başlamasında hayranlarının ısrarının da etkili olduğu konuşuluyor.

Cinayet Büro Amirliği’nde devam edecek olan dizi, 15 Temmuz hain darbe girişimine götüren yolları ekrana taşıyacak. Darbe girişimine giden süreçten 10 Temmuz 2016’dan başlayacak olan Behzat Ç. İmamların Öcü, aynı zamanda Behzat Ç.’nin de kişisel hikâyesini anlatacak. “Ben iyi bir adam olamadım. Ama kimsenin de adamı olmadım!” diyen Behzat Ç., yeni sezonda hangi sınavlardan geçecek merak ediliyor.

Yeniden görevinin başına getirilen Behzat Ç., karakterinden taviz vermeden ama yaşadığı travmalardan etkilenmiş bir şekilde ekranlara dönecek. İlkelerine daha koyu bir şekilde bağlı hale gelen Behzat Ç.’nin yeni sezondaki serüveni gizemini korumaya devam ediyor.

Behzat Ç. yeni sezonunda hangi kanalda yayınlanacak sorusu henüz yanıt bulmuş değil. Önceki sezonlarında 96 bölüm yayınlanmış olan Behzat Ç. dizisinin gelecek sezonda nasıl bir performans sergileyeceğini zaman gösterecek.

DİZİNİN GEÇMİŞ SEZONLARDAKİ OYUNCU KADROSU

Behzat Ç.: Erdal Beşikçioğlu
Harun Sinanoğlu (Tosun Paşa): Fatih Artman
Sabri Özay (Hayalet): İnanç Konukçu
Eylül: Sezin Akbaşoğulları
İsmet Arif Karasu (Akbaba):Berkan Şal
Eda Akkaya: Seda Bakan
Cevdet Berke:Üzrek
Tahsin Yılmaz: Eray Eserol
Şule Şafak: Ayça Eren
Şevket Ç.: Ege Aydan
Ceyda: Elvin Beşikçioğlu
Hüseyin Remzi: Evren

BEHZAT Ç.’DEN AKILDA KALAN REPLİKLER

“Ben iyi bir adam olamadım. Ama kimsenin de adamı olmadım!”
“Herkes senin yaralarını sarmak ister ama hiç kimse seninle kanamak istemez.”
“Sorun, senin gerçekleştirmek için çırpındığın hayallerini başkalarının bakkaldan ekmek almaya gidiyormuşcasına kolay gerçekleştirmesi. Hem de hak etmeden…”
“Ölmek istedim ben. Yapamadım. Yaşayacaksam… affetmek zorundayım…”
“Sen Cumhuriyet’in savcısısın da ben Meşrutiyet polisi miyim!”
-Harun: Şehirden ayrılma (şüpheliye), amirim bu lafa da bayılıyorum.
+Behzat Ç: Burdan bi yere ayrılma (şüpheliye), bak ben de bunu seviyorum.
-Harun: Ha o da güzel, bir de benim şeyim var. Yat yere yat yere polis.Yorum Yap