4 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Beklenen İfadeyi Bugün Verdi!

04/05/2016 - 0:30

Beklenen İfadeyi Bugün Verdi!

Star TV’nin fenomen dizisi Paramparça’da tam 52 bölüm Erkan Petekkaya ile biirlikte başrol oynayan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Diziden ayrılış süreci ve sonrasında hem dizi ekibini, hem yapımcıyı, hem kanalı, hem de en başta Erkan Petekkaya’yı ağır ithamlarda bulunarak eleştirmişti. Bir süre iddiaları yalanlayarak itibarına ve adında yalan yanlış haberlerin yapılmasına mani olmak isteyen Petekkaya, geçtiğimiz günlerde bir süredir koruduğu sessizliğini bomba bir şekilde bozarak İstanbul Bakırköy Adliyesi’ne suç duyurusunda bulunmuştu.

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayda, avukatı aracılığıyla adliyeye dilekçe veren ve suç duyurusunda bulunan Petekkaya, eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın hakkında söyledikleri, hakaretleri ve tacizleri sebebiyle oldukça kabarık bir suç duyurusunda bulundu. Merakla beklenen restleşme ve ardından gelen suç duyurusunda sıcak bir gelişme yaşandı. 3 Mayıs Salı günü, Nurgül Yeşilçay Bakırköy Adliyesine giderek ifade verdi. Erkan Petekkaya hakkında hem kendisinden bağımsız olan olumsuz olayları anlatan hem de set ortamındaki hal ve hareketlerini kendince ifade eden Yeşilçay, diziden ayrıldıktan sonra birtakım tartışmaların çıkmasına sebep olan iddialarına devam etti.

Ayrıca kendisini de savunan Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya’nın açtığı suç duyurusunun dosyasında bulunan telefon mesajlarını Petekkaya’nın sette yaptığı olumsuz ve aşağılayı davranışları nedeniyle attığını ifade etti. “Erkekliğini kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın” mesajını ise Petekkaya’nın kendisine söylediği sözler sebebiyle sarfettiğini belirtti. Söylediği sözlerin diziden ayrıldıktan sonraki döneme ait olduğunu ve o dönemde çıkan konularla ilgili cevabı olduğunu belirten Yeşilçay, aslında hakarete uğrayan tarafın kendisi olduğunu ve kendisinin hakarete kastı olmadığını bildirdi.Yorum Yap