14 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Beni Affet Son Bölüm İzleyici Karşısına Geldi Gözler Yeni Bölüm Fragmanına Çevrildi

14/11/2016 - 17:00

Benim Affet son bölüm izle yayını bugün Star TV ekranlarındaydı. 15 Kasım salı günü 1054. bölümü ile izleyici karşısında olan Beni Affet nefes kesit. Gözler 16 Kasım çarşamba günü yayınlanacak olan 1055. bölüm fragmanına çevrildi.
Beni Affet Son Bölüm İzleyici Karşısına Geldi Gözler Yeni Bölüm Fragmanına Çevrildi

Beni Affet, yıllardır Star TV ekranların ekranlarda olmaya devam ediyor. Hafta içi her gün izleyici karşısında olan Beni Affet, heyecan dolu yeni bölümü ile 14 Kasım pazartesi günü saat 15:00’te yayınlandı.

Cüneyt, gerçekleri öğrenebilecek mi?
Yaralanan Demir’in yaşayıp yaşamayacağı merak konusuyken, Bahar yaşadığı şokun etkisiyle kendini yollara atar. Onur ise bir yandan Bahar’ın bir çılgınlık yapmasına engel olmaya çalışır. Diğer yandan ise Şahin ile herkesin hayatını değiştirecek bir işbirliği yapmaya karar verir. Kader ve Mahir, Neriman yüzünden kavga eder. Mahir’in annesine destek olması ise bardağı taşıran son damla olur.

Feride, annesinin yıllar önce çocuklarını arama çabasını kendisinden sakladığı için Zühre ile tartışır. Zühre’nin bir şeyler gizlediğinden şüphelen Cüneyt acaba gerçekleri öğrenecek midir? Geçmişle ilgili ortaya çıkan gerçeklerin Feride ve Piraye arasındaki buzları eritmeye yetip yetmeyeceği ise merak konusudur. Yıldız ise kendisini öpen Fırat’a tokat atar.

Beni Affet Son Bölüm İzle (15 Kasım Salı – 1054. Bölüm)

Beni Affet Yeni Bölüm Fragmanları İçin; http://www.startv.com.tr/dizi/beniaffet/fragmanlarYorum Yap