17 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Beni Affet Son Bölüm İzleyiciden Tam Not Aldı

17/11/2016 - 17:15

Beni Affet son bölüm izleyiciden tam not aldı. 18 Kasım tarihinde yayınlanan Beni Affet 1057. bölüme Cüneyt ve Sedat arasında yaşanan gerilim damga vurdu. Star TV ekranlarının fenomeni haline gelen Beni Affet 21 Kasım pazartesi günü 1058. bölüm ile ekranlarda olacak.
Beni Affet Son Bölüm İzleyiciden Tam Not Aldı

Beni Affet son bölümde yaşanan gelişmeler izleyiciyi heyecana soktu. 18 Kasım cuma günü Star TV ekranlarında olan Beni Affet’te Cüneyt ve Sedat’ın arasında yaşananlar bölüme damgasını vurdu. Tüm bu yaşananların ardından gözler Beni Affet yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Cüneyt Sedat’ı Görmeye Tahammül Edemez
Cüneyt, Sedat’la kavga ettiği için geceyi karakolda geçirmiştir. Sedat ise herkesi Hasret’le sevgili olduklarına inandırmak için soluğu Kozanlar’da alır. Sedat’ı tekrar karşısında gören Cüneyt deliye döner. Bu büyük tepki karşısında sinirlenen Feride ise Cüneyt’e “Hasret’i kıskanıyor musun?” diye hesap sorar.

Demir’in ölümü nedeniyle kendini suçlayan Bahar polise teslim olmak ister. Onur ise ona engel olmaya çalışır. İkili arasında yaşanan gelişmeler sonucu Onur sonunda Bahar’a aşkına ilan eder ve hiç umulmadık bir harekette bulunur. Osman’ın bu anı görüp görmeyeceği ise merak konusudur. Kader ise Mahir’den boşanmaya karar verir.

Beni Affet Son Bölüm İzle (18 Kasım Cuma – 1057. Bölüm)

Beni Affet Yeni Bölüm Fragmanları İçin; http://www.startv.com.tr/dizi/beniaffet/fragmanlar1 Yorum

 

  • sevinc ask bocegi :

    19 Kasım 2016-10:13

    cokk guzeli
    0    0