21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Beni Affet Son Bölüm İzleyiciyi Ekrana Kilitledi! Bahar Deliye Dönüyor

21/11/2016 - 17:08

Beni Affet son bölüm izle yayını bugün Star TV'de ekranlarda oldu. 21 Kasım pazartesi yayınlanan Beni Affet 1058. bölümde Bahar'ı yaşadığı sinir harbi bölüm damgasını vurdu. Gözler Beni Affet yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Beni Affet Son Bölüm İzleyiciyi Ekrana Kilitledi! Bahar Deliye Dönüyor

Beni Affet son bölümde yaşanan gelişmeler izleyiciden tam not aldı. 21 Kasım pazartesi günü Star TV ekranlarında olan Beni Affet’te Bahar’ın yaşadığı gerilim damga vuruyor. Tüm bu yaşananların ardından gözler Beni Affet yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Bahar’ı deliye döndüren olay nedir?

Bahar, Onur’un kendisini öpmesi sonucu deliye döner ve ona tokat atar. Osman ve Onur’un tüm engelleme çabalarına rağmen Bahar karakola gidip kendini ihbar eder. Osman ise söyleyecekleri ile hem Bahar’ın, hem de Onur’un geri adım atmasına neden olur. Kader’in evi terk etmesiyle perişan olan Mahir eve sarhoş geldiğinde hayatının hatasını yapmak üzeredir.

Cüneyt, Sedat ve Hasret’in ilişkisinin yalan olduğu konusunda diretince Feride ile gerilirler. Her şeyi ortaya çıkartmak isteyen Cüneyt, Hasret’le yüzleşmeye gider. Hasret ise Cüneyt’e onu hayrete düşürecek bir teklifte bulunur. Cüneyt’in eve döndüğünde yanında sürpriz bir konuğu vardır. Yıldız ise Fırat’ın onu iki seçenek arasında bırakmasıyla yaşamında önemli bir eşiğin ucundadır.

Beni Affet Son Bölüm İzle (21 Kasım Pazartesi – 1058. Bölüm)

Beni Affet Yeni Bölüm Fragmanları İçin; http://www.startv.com.tr/dizi/beniaffet/fragmanlarYorum Yap