28 Kasım 2016

M. Negiz

Beni Affet Son Bölümde Hasret ve Cüneyt’in Planları

28/11/2016 - 14:10

Beni Affet son bölüm izleyiciden tam not almayı başardı. 28 Kasım pazartesi günü 1063. bölümü Star TV ekranlarında olacak Beni Affet'te pek çok yeni gelişme hayranlarını bekliyor. Hasret ve Cüneyt'in planları yeni bölüme damgasını vuracak.
Beni Affet Son Bölümde Hasret ve Cüneyt’in Planları

Beni Affet dizisi 28 Kasım Pazartesi günü yeni bölümü ile ekrana geliyor. Onur’un itirafları, Hasret’in tehditleri, Cüneyt’in planları, Feride’nin tatil hazırlıkları Pazartesi günü yayınlanacak olan Beni Affet dizisinin yeni bölümünü daha da ilginç kılacak.

1063. bölümü ile Beni Affet dizisi, Star TV ekranlarına gelecek. 28 Kasım Pazartesi yayınlanacak dizide itiraflar, tehditler, planlar gündeme damga vuracak. Feride tatil planları yaparken, Hasret tuzak kurma peşinde olacak.
Haftaiçi hergün yayınlanan dizi yeni bölümleri ile ekranlarda olacak. 1063. Bölümü Pazartesi günü diziseverlerle buluşacak. Beni Affet önemli gelişmelerle ekranlarda olacak.

Beni Affet 1063. Bölümde Neler Olmuştu?

Bahar’ı karşısında alan Onur, satın aldığı yüzük ile birlikte aşkını ilan eder. Bahar’ın vereceği tepki beklenmektedir. Osman ise Onur’un kendine rest çekmesine karşılık Murat’ı çağırır. Sonunda da herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir karar alır.

Bahar Kozan, Cüneyt Kozan, Feride Kozan, Yıldız Varlı, Ferman Varlı, Nazire Tekin, Kader, Zühre Kozan, Umut Kayacan, Sevgi Kayacan, Şahin Kayacan, Elif Kayacan gibi oyuncuların yer aldığı Beni Affet dizisi 1063. Bölümü merak la bekleniyor.

BENİ AFFET DİZİSİNİN HİKÂYESİ

Osman Kozan, yıllar önce Kayseri’den gelmiştir. Uzunca bir uğraş sonucunda Ankara’nın zenginleri arasında yerini almıştır. Siteler’de sadece bir mobilya atölyesi varken, zamanla mağazalar zinciri haline gelmiştir. Bununla da yetinmeyen Osman, Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir holding haline dönüştürmüştür şirketi. Oldukça katı bir adam olan Osman, çok disiplinli bir kişidir. Şirketini yönetirken çok sert ilkelere sahiptir. İş ilişkilerinde başarılı olmasını sağlayan uygulamaları, aile ilişkilerinde bir türlü başarı sağlamadı.

Beni Affet Son Bölüm – Star TVYorum Yap