29 Kasım 2016

M. Negiz

Beni Affet Son Bölümde Hasret’in Planı Ortaya Çıkıyor

29/11/2016 - 14:07

Beni Affet 1064. bölüm bugün Star TV ekranlarında izleyici karşısına geçti. Beni Affet son bölümde Hasret'in kurduğu hain plan ortaya çıkıyor ve ortalık karışıyor. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler Beni Affet'in 30 Kasım bölümüne çevriliyor.
Beni Affet Son Bölümde Hasret’in Planı Ortaya Çıkıyor

Star TV’nin sevilen dizisi Beni Affet’in yeni bölümünde Osman Kozan’ın Baharla ilgili planları ortaya çıkar. Öğrendikleri karşısında çılgına dönen Onur, Murat ile görüşmeye gider.

En çok izlenen günlük dizilerden birisi olan Beni Affet, son bölümünde de heyecan doluydu. Hasret ile konuşmak için giden Piraye’nin nelere tanıklık edeceği merak edilmektedir. Hasret’in adam kaçırma girişimi Cüneyt tarafından görülür.

1064. bölümü ile ekrana gelen Beni Affet dizisinde yaşananlar izleyiciye keyifli anlar yaşattı. Son bölümde yaşan gelişmelerde dikkat çeken ilk husus Bahar’ın Murat’ı çağırması ve onunla konuşmasıydı.

HASRET’İN PLANI İFŞA OLUR
Piraye, Hasret ile konuşmak için evine gittiğinde Cüneyt’i görmeye çok yaklaşır. Cüneyt ise Hasret’i takip ederek yeni bir olaya tanıklık etmek üzeredir. Hasret’in ardından giden Cüneyt bir adama para verirken görür. Bu kişi Solmaz’ı hapisten kaçırması için Hasret tarafından kiralanmıştır. Cüneyt tanık olduğu olayların fotoğrafını çeker.
Feride ise annesinin kendisinden bir şeyler sakladığını düşünmektedir. Bu arada duydukları ise onu şaşkına çevirmiştir.

Bahar, Osman’dan duydukları karşısında Murat’ı yanına çağırır ve onunla bir konuşma yapar. Osman Kozan’ın Bahar’la ilgili planını Sevgi gider Onur’a anlatır. Onur öğrendikleri karşısında deliye döner. Apar topar Murat’ın yanına gider. Bu arada butikte önemli bir yerde işe başlayan Ceylan, Elif’te dışlanmışlık hissi yaratacaktır.

Beni Affet Son Bölüm – Star TVYorum Yap