25 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Beni Affet Son Bölümde Onur Bahar’a Aşkını İlan Ediyor

25/11/2016 - 10:57

Beni Affet son bölüm izleyici karşısında. 1062. bölümü ile 25 Kasım cuma günü ekranlarda olacak olan Beni Affet'te Onur, Bahar'a aşkını ilan ediyor. Star TV'nin en çok izlenenleri arasında yer alan Beni Affet, hafta içi her gün ekranlarda.
Beni Affet Son Bölümde Onur Bahar’a Aşkını İlan Ediyor

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet 25 Kasım Cuma günü ekran başına davet ediyor. Star TV’nin gündüz kuşağındaki favori dizisi olan Beni Affet, 1062. Bölüm ile izleyicileri ile buluşuyor.

Gündüz kuşağının reytingleri yüksek dizisi Beni Affet, 25 Kasım Cuma günü Star TV’de izleyicileri ile buluşuyor. Heyecanın sürdüğü dizi de 1062. Bölüm ekrana geliyor. Hafta içi her gün saat 15:00’de yayımlanan dizi heyecanlı bölümü ile beğeni toplayacak.

Dizinin son bölümüne Hasret ve Sedat’ın evlenmesinin Barış’ın velayetini almalarını kolaylaştıracağı görülmektedir. Feride’ye Cüneyt birkaç gün tatile gitmeyi önerir. Hasretin planları ise annesini hapisten kaçırmak içindir.

Osman ise adamlarını yollar ve zorla da olsa Onur’u Ankara’dan göndermek zorundadırlar. Bahar ise her şeyden habersizdir ve kardeşlerinin açacağı butiğin hazırlıklarına koyulur. Onur açılışa davet edilir. Herkesi ve her şeyi karşısına alarak Bahar’a karşı ilan-ı aşk etmek konusunda kararlıdır. Beni affet dizisi hafta içi her gün Star TV’de…

BENİ AFFET DİZİSİNİN KISA HİKÂYESİ
Osman Kozan, yıllar öncesinden Kayseri’ye gelen ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girmiş bir işadamıdır. Sitelerde bir atölye ile mobilya üretimine başlayan Kozan, sonrasında bir mağazalar zincirine sahip olmuş ve şirketini de Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir Holding’e dönüştürmüştür.

Sert mizaçlı bir adamdır Osman. Disiplinin her şeyden daha değerli olduğunu düşünür. Ailesini ve şirketini bir bakıma demir yumrukla idare eder. Ancak, işte çok iyi işleyen bu yöntem, ailede maalesef işlemez. Çocuklarının ve karısının da ayrı ayrı mutsuzluğuna sebep olur İrfan.

Beni Affet Son BölümYorum Yap