6 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Berkay’dan Gecikmeli Düğün!

06/09/2016 - 19:55

Berkay’dan Gecikmeli Düğün!

Şarkıcı Berkay, 30 Ağustos tarihinde Özlem Şahin ile nikah yapmış fakat düğün yapılmamıştı. Sade bir nikah ile evliliği tercih eden ikilinin düğün yapacağından ise kimsenin haberi yoktu. Magazin muhabirlerinin de böyle bir bilgiye ulaşamaması neticesinde Berkay’ın gecikmeli olarak düğün yaptığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, nikah masasına oturduğu Özlem Şahin ile Bodrum’da bir düğün töreni düzenledi. Düğün töreninde önemli isimler yer aldı.

Berkay, düğün töreninde damatlığı ile dikkat çekti. Aslında hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratan Berkay, salaş bir damatlık tercih etti. Düğün töreninde ise bir çok önemli isim yer aldı. Bu isimler arasında Sinan Akçıl, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Fettah Can, Fatih Ürek, Yonca Evcimik, Murat Dalkılıç ve dahası. Bir çok şarkıcı düğün töreninde şarkılarıyla katkıda bulunurken, Berkay’ın mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Yüzük Yerine Dövme!
Berkay ile Özlem’in düğün törenlerinde ise dikkat çeken ayrıntı yüzüklerinin olmaması. Herkes onların parmaklarına baktığında nişan yüzükleri yerine evlilik tarihleri ve birbirlerinin ismi yazılı dövmeleri gördü. Bu da dikkat çeken ayrıntılardan biriydi.

yuzuk-yerine-dovmeYorum Yap