2 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Beşiktaş Benfica Maçı Ne Zaman?

02/11/2016 - 13:40

Beşiktaş Benfica maçı ne zaman sorusu dün gece oynanan Beşiktaş Napoli maçının ardından merak edilmeye başlandı. Gruptan çıkma şansı oldukça yüksek olan siyah beyazlılar Benfica karşısında kaybetmemek için sahada olacak. Zorlu mücadele 23 Kasım tarihinde oynanacak.
Beşiktaş Benfica Maçı Ne Zaman?

Beşiktaş Şampiyonlar Liginde dolu dizgin ilerleyişini sürdürüyor. Grupta namağlup olarak 2. sırada yer alan siyah beyazlılar son iki maçında Benfica ve D. Kiev ile karşı karşıya gelecek. Beşiktaş’ın gruptan çıkma yolunda en büyük sınavı ise 23 Kasım çarşamba akşamı oynanacak olan Benfica mücadelesi. İstanbul Vodafone Arena’da oynanacak mücadelede siyah beyazlılar kaybetmediği taktirde 2. sıradaki yerini koruyacak ve son hafta D. Kiev deplasmanına gidecek. Beşiktaş D. Kiev mücadelesi ise 6 Aralık salı akşamı oynanacak.

Beşiktaş Napoli’ye Kaybetmedi
Beşiktaş Şampiyonlar Ligi kuraları çekildiğinde grupta en dişli rakip olarak Napoli’yi görüyordu. Siyah beyazlılar Napoli ile oynağı 2 maçta 4 puan toplayarak büyük başarı elde etti. 4 maç sonunda kaybetmeyen siyah beyazlılar büyük başarı elde etti. Aynı performansı kalan 2 maçta da sergilemek isteyen Beşiktaş’ta hedef ikinci tur.Yorum Yap