1 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Beşiktaş Napoli Maç Kadrosu Belli Oldu

01/11/2016 - 18:06

Beşiktaş Napoli maç kadrosu şekillenmeye başladı. Şenol Güneş, sakatlıklar nedeniyle zorlu mücadelede farklı isimlere şans verecek. Beşiktaş Napoli maçının ilk 11'inde Tolgay ve Olcay'ın yer alması bekleniyor.
Beşiktaş Napoli Maç Kadrosu Belli Oldu

Beşiktaş Napoli maç kadrosunun netleşmesinin ardından artık maç saati beklenmeye başlandı. Pek çok ismin sakatlık nedeniyle kadroda olamayacağı mücadelede Şenol Güneş alternatif isimleri sahaya sürecek. Uzun bir aradan sonra Olcay Şahan ve Tolgay Arslan sahada olacak.

İtalya’da oynanan Napoli Beşiktaş maçında etkili bir performans sergileyen Tolgay Arslan’ın İstanbul’da oynanacak mücadelede nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Performansı merak edilen bir diğer isim ise kaleci Fabri. Hafta sonu Gençlerbirliği karşısında kötü bir tablo çizen Fabri’nin bu akşam kalede olacağı açıklandı.

Beşiktaş Napoli maçına kalede Fabri, savunmada Gökhan, Marcelo, Tosic ve Adriano, orta alanda Atiba, Gökhan İnler ve Tolgay Arslan. Hücum hattında ise kanatlarda Olcay Şahan ve Quaresma, en uçta ise Aboubakar yer alacak. Napoli’de ise eksik bulunmuyor ve tam kadro ile Vodafone Arena’da olacaklar.Yorum Yap