7 Ocak 2017

Yunus Ünlü

Beşiktaş’ta Eto Bilmecesi Sürüyor

07/01/2017 - 0:25

Beşiktaş'ta transfer harekatı devam ediyor. Siyah beyazlılarda en büyük sorun olan forvet hattı için ilk isim olan Eto konusunda Şenol Güneş yeşil ışık yaktı. Ancak transferde henüz olumlu yada olumsuz bir adım atılmadı. Son kararı Başkan Fikret Orman verecek.
Beşiktaş’ta Eto Bilmecesi Sürüyor

Beşiktaş’ta yılan hikayesine dönen Samuel Eto’o bilmecesi bugünkü antrenmanla dahada ayrı bir boyuta geçti.Kamerunlu golcü, Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ın idmanını seyretti. Samuel Eto’o, futbolculara ve teknik ekibe el salladıktan sonra idman sahasından ayrıldı.

Siyah – Beyazlıların dün yaptığı idman sonrası Eto’o hakkında konuşan Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş şunları söyledi. Eto’o Antalyaspor’un futbolcusu, Yarın ne olur bilinmez. Ben fikirlerimi söylüyorum. Yönetim de kararlarını veriyor.

Eto’o golcülük,tecrübe ve klas bakımından tartışılmaz bir futbolcu. Ama önde pivot olacak , top saklayacak, gol atabilecek bir oyuncunun olması bizim işimize gelir. Diğerleri zaten bizde var, mesela Gomez ve Demba Ba gibi oyuncular bulmak çok zor. Mesela İbrahimovic’i almamız mümkün değil. Eto’o bizde olsa gol atmaya uygun bir oyuncu, oynatılabilir. Ona göre de farklı bir yapı çıkar dedi.Yorum Yap