2 Aralık 2016

M. Negiz

Beyaz Show Konukları Çok Konuşulacak! Kanal D Beyaz Show 9 Aralık’ta Hangi Şehirde?

02/12/2016 - 13:24

Beyaz Show konukları, bu akşam yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında. Her hafta farklı bir şehirde olan Beyaz Show iletişim telefonları sayesinde canlı yayına katılabilirsiniz. Yeni bölümün ardından ise Beyaz Show 9 Aralık'ta hangi şehirde olacak soruları cevabını bulacak.
Beyaz Show Konukları Çok Konuşulacak! Kanal D Beyaz Show 9 Aralık’ta Hangi Şehirde?

Kanal D ekranlarının sevilen talk show programı Beyaz Show yeni sezonda da kendisinden söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Yeni formatıyla iki haftada bir ekrana gelecek olan Beyaz Show, bu hafta Eskişehir’den ekranlara geliyor.

Kısa bir ara veren Beyaz Show, kaldığı yerden izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Beyaz’ın 2 Aralık Cuma günü gerçekleşecek olan yeni programında önemli konukları yer alıyor. Tolga Çevik bu hafta Beyaz Show’da izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek.

Bu hafta Eskişehir’den ekranlara gelecek olan Beyaz Show, renkli skeçler ve önemli konukları ile hafta sonuna eğlenceli bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. 2 Aralık akşamında ekranlara gelecek olan programın konukları arasında Bengü, Kubat, Murat Dalkılıç, Tolga Çevik ve Cengiz Bozkurt yer alıyor. Şarkıları ile ekranlara gelecek olan Kubat, Bengü ve Murat Dalkılıç’ın yanında Tolga Çevik’in de programda yer alması güldürü içinde güldürü olacak. Cengiz Bozkurt da izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

BEYAZ SHOW’A TELEFONLA KATILIN
Beyaz Show canlı yayına telefonla katılmak için arayabileceğiniz telefon numaraları aşağıdaki gibidir. Arayanların büyük bir kısmı canlı yayına alınmadıklarından ya da telefonun açılmadığından şikâyetçi oldukları görülmektedir.
Beyaz Show Telefon : (0212) 413 52 72
Beyaz Show Öneri & Şikâyet Telefon : (0212) 478 00 88

BEYAZ SHOW 9 ARALIK’TA HANGİ ŞEHİRDE?

İki haftada bir yayın yapacak olan Beyaz Show, önümüzdeki hafta hangi şehirden ekranlara gelecek merak konusu. Şehrin ismi belli olunca Haber Direkt farkıyla haberimizde yer alacakYorum Yap