17 Şubat 2017

Muhammet Negiz

Beyaz Show Konukları Kimler? Yeni Bölüm Ne Zaman?

17/02/2017 - 14:22

Beyaz Show'un yeni bölüm konukları merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta birbirinden önemli isimlerle izleyicilere güzel saatler yaşatmayı başaran Beyaz Show'un yeni bölüm konuklarının açıklanması için Kanal D'den gelecek olan açıklama bekleniyor. Yeni bölüm, 24 Şubat cuma akşamı ekrana gelecek.
Beyaz Show Konukları Kimler? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarının sevilen talk-show programı Beyaz Show, 17 Şubat akşamı ekranlara gelmeyecek. Bu sezon alınan karar gereği, iki haftada bir ekrana gelen Beyaz Show, gelecek hafta hayranları ile buluşacak.

Kendine has üslubu ile izleyicilerinin büyük beğenisini toplayan ve önemli bir hayran kitlesine sahip olan Beyaz Show, Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğu ile Cuma akşamlarını renklendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, birbirinden değerli isimleri ağırlayan program izleyiciden tam not almayı başarmıştı.

Programda, Mustafa Ceceli, İrem Derici, Oğuz Özyaral, Tuvana Türkay, Yılmaz Vural, Vural Yaşaroğlu ve Çağatay Akman konuk oldu. İrem Derici ve Mustafa Ceceli, muhteşem düetlerini ilk kez birarada söylerken, Beyazı Öztürk de Çağatay Akman’a takılmadan edemedi. Oldukça renkli geçen programın ardından yeni bölüm merak konusu oldu.

BEYAZ SHOW SON BÖLÜM

Loading the player...

Beyaz Show, yeni bölüm 24 Şubat 2017 tarihinde Kanal D ekranında olacak. Beyazıt Öztürk’ün sürpriz hazırlıkları ile ekrana gelecek olan programın konukları açıklanır açıklanmaz haberimizdeki yerini alacak.Yorum Yap

 

film izle 2017 cs go crosshair kafa topu