25 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Beyaz Show Neden Yok? İşte Beyaz Show Yeni Bölüm Tarihi!

25/11/2016 - 14:18

Beyaz Show bitti mi soruları yeni sezonun henüz 2. haftasında yükselmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Berlin’de yayınlanan Beyaz Show, bu hafta ekranlarda olmayacak. Beyaz Show’un hafta ekranlarda neden olmayacağı merak konusu. Beğeni ile takip edilen Beyaz Show’un yeni bölümü 2 Aralık’ta Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Beyaz Show Neden Yok? İşte Beyaz Show Yeni Bölüm Tarihi!

Beyazıt Öztürk’ün sevilen programı Beyaz Show bu dönem yurtdışı merkezli program yapacak. Renkli ve eğlenceli kişiliği ile sevilen sunucu Beyaz’ın bu kararı almasında geçmiş dönem yaşadığı istenmeyen olayların sebep olduğu düşünülüyor. Bu dönemin ilk programı ise geçtiğimiz hafta Berlin’de gerçekleşti.

Uzun aradan sonra ekrana gelen Beyaz Show, bu hafta da ekranlardan uzak olacak. Yeni bölümünün 2 Aralık tarihinde yayınlanacak olan programın konuklarının kim olacağı merak konusu. Eğlenceli anlar, birbirinden ilginç konuklar, konuklarla birlikte hazırlanan skeçler, komik videolar sayesinde yaşanan eğlenceli anlarla ekranların sevilen programı Beyaz Show, önümüzdeki hafta sürpriz konuklarla ekrana gelecek.

Geçen hafta Berlin’deki programına Hakan Altun, Serenay Sarıkaya, Simse Sağın, Ayla Çelik, Özge Ulusoy, Eypio&Burak King, Esra ve Sabit Şimşek gibi konukları ile seyircisiyle buluşan Beyazıt Öztürk, izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam etti. 2 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecek olan Beyaz Show’un konuklarının kimler olacağı merakla bekleniyor.Yorum Yap