23 Kasım 2016

Yunus Ünlü

BİM Aktüel Ürünler Kaçırılmayacak Fırsatlar Sunuyor

23/11/2016 - 23:01

BİM aktüel ürünler 25 Kasım cuma gününden itibaren raflarda yerini alacak. Türkiye'nin en büyük marketler zincirleri arasında yer alan BİM, her cuma olduğu gibi bu cumada kaliteli ürünleri indirimli fiyata tüketiciye sunuyor.
BİM Aktüel Ürünler Kaçırılmayacak Fırsatlar Sunuyor

Cuma günlerinin merakla beklenen Bim Aktüel ürünleri broşürü 25 Kasım 2016 itibariyle marketlerindeki yerlerini alacak. Birçok çeşit barındıran Bim Aktüel ürünleri ekonomik fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

25 Kasım 2016 tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak olan Bim Aktüel ürünleri ekonomik fiyatlarla tüketicinin hizmetine sunuluyor. Çeşit sayısı zengin olan ürünlerin ekonomik fiyatları da çekiciliğini artırıyor.

25 Kasım Cuma ile 1 Aralık Perşembe günlerinde geçerli olacak olan ürünler arasında soğukların geldiğini gösteren giyecekler, ısıtıcılar dikkat çekiyor. Fırsat ürünü olarak broşürde yer alan ürünler ise ızgara ve tost makinesi. 89.50 TL olarak belirlenen ızgara ve tost makinesi Vestel markasıyla tüketiciye sunuluyor. Soğuklara karşı gelen ürünler ise Erkek Mont, yorgan, bay-bayan bot ve çocuk botu da alıcısını bekliyor olacak.

Cuma günlerinin merakla beklenen Bim aktüel ürünleri ekonomik fiyatları ile tüketici yanlısı bir görüntü çiziyor. 25 Kasım itibariyle müşterilere sunulacak olan ürünler katalog sırası ile Izgara ve tost makinesi, Erkek mont, çocuk-bay-bayan bot, mikrofiber yorgan, içlik takım, termal mest, borcam fırın tepsi, çocuk polar takım, metal iş makineleri oyuncakları, çay seti, canlı bitki ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Detaylar için aşağıdaki broşürü inceleyebilirsiniz.

BİM Aktüel Ürünler – 25 Kasım Cuma

bim-1
bim-2

BİM Aktüel Ürünlerin Tamamı İçin; bim.com.tr/Categories/100/aktuel-urunler.aspx?Bim_AktuelTarihKey=1801 Yorum

 

  • gülten kol :

    24 Kasım 2016-12:03

    bim mağazalarında peripelle markasıyla satılan kakaolu fındık ezmesi ürününün içeriğine bir göz atıyım dedim .Küçük bir köşesinde trans yağ içermez yazısı iliştirilmiş,eyvallah güzei bir hareket.Fakat ENEJİ VE BESİN ÖGELERİ bölümünü inceleyince hiçde durum öyle değil 0,04 oranında trans yağ içerir 100 gramında ,400 g kavanoz için geçerli olan bu kadar trans yağı görmezden gelip ,trans yağ yoktur ibaresi kullanmak nekadar dürüst olabilir bu müşteriyi kandırmak değilmidir .ben bir çok ürünü inceledim bunun gibi yanlış bilgi verilmiş birçok ürün var.Ben sadece bilginize sunmak istedim iyi günler
    0    0