2 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Birleşme Partisinde Sürpriz Yarışma!

02/05/2016 - 9:53

Birleşme Partisinde Sürpriz Yarışma!

Survivor’da birleşme partisinde yarışmacılar sürpriz bir yarışmaya tabii tutuldular. Rahat geçirecekleri gecede şarkı söyleyerek izleyiciler karşısına çıkan yarışmacılar, bu sefer parkurlarda değil sahnede yarıştı. Ada hayatının dışına çıkan yarışmacılar için düzenlenen organizasyonda öncelikli olarak yemek ardından ise şarkı yarışması ile devam edildi. Şarkı yarışmasında en yüksek puanı alan üç yarışmacı “Serkay, Gizem Memiç ve Yunus” finale yükseldi. Finalde ise kazanan Gizem Memiç oldu ve önümüzdeki yıl Survivor birleşme partisine katılma ve 1 hafta orada konaklama ödülü kazandı.

Şarkı yarışmasında ise birbirinden eğlenceli anlar yaşandı. Güzel şarkı söyleyenlerin yanı sıra sesi ile jüri üyelerine zor anlar yaşatan yarışmacılar ekstra renk kattı. Bunların başında ise Nagihan Karadere geldi. Yakar Geçerim isimli şarkıyı söyleyen Nagihan, çok fazla detone olarak diğer yarışmacılar tarafından da sempati ile karşılandı. Yarışma da son sırayı alan Nagihan, jüri üyesi esat tarafından 1 puana layık görüldü.

Birleşme Partisine Yakışır Eğlence!
Merak edilen en önemli konulardan biri ise birleşme partisindeki eğlence. Öncesinde konuya ilişkin detay vermeyen Acun Ilıcalı, eğlenceye ünlü rapçi Lil Jon’u dahil ederek geceye ekstra renk kazandırdı. Survivor yarışmacıları ise bu güzel geceyidoyasıya yaşadı ve müziklere danslarıyla eşlik ettiler.

İzleyiciler’in yaşadığı bir başka sürpriz ise 3 adamın survivor 2016 skecini izlemeleriydi. 3 Adam survivor adasında yaşananlar üzrine bir skeç hazırlamış ve yayın akışı içerisinde ekranlara gelen skeç izleyenleri kahkahalara boğdu. Her bir karakter için ayrı mizah yapan 3 adam, yine izleyiciyi ekrana kilitledi.Yorum Yap