27 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı! Kanal D Ekranlarında Aşk Kokusu

27/11/2016 - 20:23

Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanı izleyicinin yakın takibinde. 27 Kasım pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen Bodrum Masalı'nda Aslı ve Ateş'in yaşadıkları heyecan yarattı. Tüm gelişmelerin ardından gözler Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı! Kanal D Ekranlarında Aşk Kokusu

Bodrum Masalı dizisi bu hafta 14. Bölümü ile ekrana geldi. Kanal D’nin sevilen yapımı Bodrum Masalı yeni bölümüm ile izleyenlerden tam not aldı. Su ve Kelebek ile Ateş ve Aslı’nın yaptıkları dizi hayranlarını şok etti.

Bodrum masalı 14. Bölümü 27 Kasım Pazar akşamı ekranlara geldi. Bodrum Masalı’nda bu hafta yaşananlar seyirciyi ekrana kilitledi. Yeni bölümde heyecan doruklarda. Aslı ile Ateş arasında yaşananlar yeni bölüme damga vurdu. Gözler Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanına çevrildi.

Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz gibi isimlerin başrolde oynadığı Bodrum Masalı 14. Bölümünde Evren, kurduğu tuzak ile Faryalı’yı hesaba çekmek niyetindedir. Ancak planları istediği gibi gerçekleşmeyecektir. Ateş, Aslı ve Kelebek ise Su’nun hayalini gerçekleştirmek amacıyla hırsızlık mı yapacaklardır? Üç kafadar, Cahit’in inşaatından malzeme çalarken yakalanırlar. Çünkü peşlerinde birisi vardır. Alara plan kurarar zafer hayalinde iken, Gözde, Evren’in yaptıklarına bozulmuştur. Yıldız’a dönen Evren’i affetmek niyeti yoktur. Bodrum Masalı’nın 15. Bölümü 4 Aralık Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak.

BODRUM MASALI OYUNCULARI
Alperen Duymaz: Ateş
Hilmi Cem İntepe: Kelebek
Dilan Çiçek Deniz: Su
Serel Yereli: Alara
Şevval Sam: Yıldız
Timuçin Esen: Faryalı
Murat Aygen: Evren
Sinan Bengier: Haydar
Toprak Sağlam: Gözde
Ezgi Şenler: Aslı
Bora Cengiz: Cenk
Ebru Unurtan: Ceyda
Kaan Çakır: Cahit
Serhan Onat: Uzay
Yener Gürsoy: Gönenç
Zehra Yılmaz: Rana
Nazlı Kar: Şule

Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı Tüm Bölümler İçin; https://www.kanald.com.tr/bodrum-masali/bolumlerYorum Yap