6 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Bodrum’da Uykusuzluk Can Aldı!

06/09/2016 - 10:08

Bodrum’da Uykusuzluk Can Aldı!

Bodrum’da gece saatlerinde yaşanan trafik kazası can aldı! Güvercinlik yolunda ilerleyen bir aracın hakimiyetini kaybetmesi sonucunda facia yaşandı. Milas yönüne doğru ilerleyen aracın bir anda kontrolden çıkarak refüjden diğer karşı şeride geçmesi ile birlikte istenmeyen kaza gerçekleşti. İlk olarak bir otomobil ile kafa kafaya çarpışan araç daha sonra arkasından gelen hafif ticari araç ile çarpıştı. Arkadan gelen araçlar ise kazanın büyümesine ramak kala durdu.

Bilanço Ağır!
Yaşanan trafik kazasında bilanço ise ağır oldu. 3 Aracın çarpışması ile birlikte trafiğe kapanan yola sağlık ekipleri gelerek müdahelede bulundu. Belirlemelere göre kazada yer alan Çağdaş Yeşilsu hayatını kaybederken 4 kişi ise yaralı olarak hastaneye sevk edildi. Çağdaş Yeşilsu için ise sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdaheleyi yaptı fakat hastaneye yetiştirilmesi gerekirken çabalar yeterli olmayınca hayata veda etti.

Kazada yaralı olarak kurtulanlar da hastaneye sevk edilirken, yapılan açıklamada yaralıların hayati tehlikelerinin olmadığı bildirildi. Uzun süre trafiğe kapanan yol 2 saat sonra tek şerit üzerinden açılırken, sabah saatlerine kadar süren olay yeri inceleme çalışmaları, trafiğin akışının yavaşlamasına sebep oldu. Vatandaşlar ise gördükleri manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Feci kazanın izleri tüyler ürpertici boyutta yola yansıdı. Son olarak incelemeler tamamlandıktan sonra çekici ile araçların çekilmesi ve yolun temizlenmesi ile birlikte trafik normal akışına devam etti.Yorum Yap