31 Ağustos 2016

Kadir Çalışkan

Boşanmak İsteyen Eşini Hastanelik Etti!

31/08/2016 - 15:44

Boşanmak İsteyen Eşini Hastanelik Etti!

Sakarya’da akıllara durgunluk veren olay, kötü sonuçlandı! Eşinden boşanmak isteyen Merve A., mahkemeye başvuruda bulunmasının ardından öfkeye kapılan eşi cinnet geçirerek eşine silahı doğrultarak 10 el ateş etti. Eşini yaralayan adamı gören vatandaşlar ise Merve A.’nın imdadına yetişti. Merve A hastaneye kaldırılırken Seymen A.’nın ise işler istediği gibi gitmedi.

Eşini öldürme girişiminde bulunarak silahı doğrultan şahıs, eşi ile hararetli bir tartışmaya başladı. Daha sonra sokağa sıçrayan bu tartışma Seymen A.’nın eşine ateş etmesiyle alevlendi. Ayağından bir çok kez kurşun yiyen kadın yere yığılırken, imdadına ise çevredeki vatandaşlar yetişti. Vatandaşlar ateş eden adamı etkisiz hale getirerek linç girişiminde bulundu. Olay yerine çağırılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Merve A, kısa sürede tedavi altına alınırken, olay yerine gelen emniyet personelleri ise silah çeken adamı vatandaşın elinden zor aldı.

Adeta linç edilen Seymen A., polis tarafından emniyet müdürlüğüne götürüldü. Olay sırasında olayla alakası olmayan iki kişinin daha Seymen A. tarafından yaralandığı bildirilirken, olay sonrasında incelemeler başladı ve soruşturma açıldı. Polis ekiplerinin ilgili şahısa götürmek istediği sırada Seymen A.’nın yüzünü gizlediği de dikkatlerden kaçmadı.Yorum Yap