8 Aralık 2015

Kadir Çalışkan

Bülent Ersoy için Şok İddia!

08/12/2015 - 17:05

Bülent Ersoy için Şok İddia!

Söylemezsem Olmaz isimli televizyon programında yorumculuk yapan ve Bülent Ersoy’a yakınlığıyla bilinen Oya Aydoğan, programda, canlı yayında Bülent Ersoy hakkında şok açıklamalarda bulundu. Oya Aydoğan, yaptığı açıklamada Bülent Ersoyun bir gençle flört ettiğini ve evlilik planarı yaptığını söyledi.

Oya Aydoğan, canlı yayında yaptığı açıklamarda, Bülent Ersoyun şu sıralar gelinlik diktiriyor olabileceğinden bahsetti. İzmirdeki ilişkisinin bittiğini ve yakışıklı bir gençle flört ettiğini belirten Aydoğan, İzmirdeki biten ilişkisi hakkında “Eski kayınvalidesi ile çok iyi arkadaş olduklarını ve hala görüşmeye devam ettiklerini söyleyebilirim” dedi.

İşte Oya Aydoğanın Söylemezsem Olmaz isimli televizyon programında yaptığı açıklamalar :

“Şu sıralar gelinlik diktiriyor olabilir. Çok ani bir nikâh yapabileceğinden cuma günü bahsetmiştik. Ben de çok detaylı bilmiyorum ama İzmir’deki birkaç sene süren ilişkisinin tamamen bittiğini, eski kayınvalidesinin de çok iyi arkadaşı olduğunu, hala görüştüklerini, onunla bir dargınlıklarının olmadığını söyleyebilirim”

“Ancak çok yakışıklı bir gençle flört ettiğini ve en kısa zamanda evlilik hazırlığı içinde olduğunu net biçimde biliyorum. Bülent bu aralar terzilerde dolaşıyor, onun aklında bir gelinlik vardır onu arıyordur”

 Yorum Yap