31 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

Buse Narcı Özcan Deniz Hakkında Konuştu

31/10/2016 - 16:38

Buse Narcı, eski sevgilisi Özcan Deniz ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bululundu. Narcı, Özcan Deniz'le evlilik yolunda ilerlerken bir anda birlikteliğimiz noktalandı ne olduğunu anlamadım dedi.
Buse Narcı Özcan Deniz Hakkında Konuştu

Beş yıldır beraber olan Özcan Deniz ve Buse Narcı, geride bıraktığımız Ağustos ayında ilişkilerine son noktayı koymuştu. Çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerini suçlamış, Narcı ayrıldıkları için eski sevgilisinin ‘İkinci Şans’ filmindeki sahnelerini çıkardığını iddia etmişti. Özcan ise verdiği cevapta Narcı’yı suçlamış ve “Filme zarar veren kişiler, galaya davetli değildir” açıklamasını yapmıştı.

Narci, geçtiğimiz akşam Etiler’deydi. Oyuncu, ilk defa ayrılık sonrası yaşadıklarını anlattı. Narcı, “Özcan’la evliliğe doğru ilerliyorduk. Ne olduysa bilemiyorum, ayrılmak istedi ve ben de kararına saygı duydum. Tabii ki çok yıprandım, hâlâ üzgünüm. Benim için kolay olmadı” dedi. Gözleri dolan oyuncu, “Kim ister ki sevdiği insandan ayrılmayı? Ama nasip kısmet her şey. Bunda da bir hayır vardır” ifadelerini kullandı.Yorum Yap