30 Ağustos 2016

Kadir Çalışkan

Caner Erkin’de Sona Doğru!

30/08/2016 - 12:39

Caner Erkin’de Sona Doğru!

Beşiktaş’ın kadrosuna katmak için uğraştığı İnterli Caner Erkin için girişimler sürüyor. İnter cephesi oyuncu için bonservis talebinden vazgeçtiği iddia edilirken, Beşiktaş sadece oyuncuya yıllık ücret ödeyecek. Fikret Orman’ın daha önce Caner Erkin için bonservis bedeli ödemek istemediklerini belirtmesi dikkat çekmiş fakat pek mümkün olmadığı görülmüştü. İnter ise fikir değiştirerek bonservis ücreti talep etmeksizin oyuncuyu Beşiktaş’a göndermeye razı olduğu aktarıldı.

Fenerbahçe’den bonservis ödemeden gittiği için Beşiktaş’ın da bonservis ödemek istemediği geçtiğimiz günlerde vurgulanmıştı. Caner Erkin, İnter ile bu konuda prüz yaşamış ve İstanbul’a gelmişti. İtalyan kulübünden kesin olarak ayrılan Caner’in bir yıllık kiralık olarak Beşiktaş’ta forma giymesi kesinleşti.

Kulüplerden resmi açıklama gelmemesine rağmen İnter menajeri Caner Erkin’in Beşiktaş’ta oynamasını beklediğini söyledi. Beşiktaş Caner’e yıllık 1 milyon 750 Bin euro ve maç başı ücret ödemesi yapacak. Beşiktaş’ın transferi bu hafta içerisinde KAP’a bildirmesi bekleniyor. Caner’in Beşiktaş’ta forma giyecek olması ise Fenerbahçeli taraftarların tepkisine neden oldu.Yorum Yap