31 Ağustos 2016

Kadir Çalışkan

Caner, Gökhan ve Atınç Beşiktaş’ta!

31/08/2016 - 14:31

Caner, Gökhan ve Atınç Beşiktaş’ta!

Beşiktaş transferin son gününe hızlı girdi! Stoper ve forvet pozisyonlarına oyuncu alması beklenen Beşiktaş, transferin son gününde Leicester City’den Gökhan İnler’i, Alman takımlarından RB Leipzig’de forma giyen Atınç Nukan’ı ve İnterli Caner Erkin’i kadrosuna kattı. Gece saatlerinde İstanbul’a gelen iki oyuncu bugün sağlık kontrolünden geçerek siyah beyazlı camiaya imza atacak.

Beşiktaş’ta Sosa’nın gidişinden sonra yerini dolduracak oyuncu arayışı neticesinde gündeme gelen Gökhan İnler, Leicester City’de fazla forma şansı bulamamıştı. Buna rağmen takımı ile geçtiğimiz sezon Premier ligde şampiyonluk yaşayan oyuncu Beşiktaş’ın başarısı için mücadele edecek.

Bir diğer transfer edilen oyuncu Atınç ise Beşiktaş altyapısından yetişmiş ve sonrasında önce Dardanelspor’a kiralık göndeirlmiş daha sonrada Bundesliga ekibine transfer edilmişti. Yeniden Türkiye’ye geldiği için mutlu olduğunu belirten oyuncu, siyah beyazlı kulüp için ter dökecek.

Gökhan İnler’i bonservisi ile alan siyah beyazlı kulüp, Caner ve Atınç’ı ise bir yıllık kiralama yolu ile kadrosuna kattı.Yorum Yap