8 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Caner’den Kıskandıracak Açıklama!

08/09/2016 - 10:07

Caner’den Kıskandıracak Açıklama!

Uzun yıllar Fenerbahçe’de forma giydikten sonra Beşiktaş’a geçiş yapan Caner Erkin, önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe camiasını hem kızdıracak hem de kıskandıracak açıklamalarda bulunan Erkin, Beşiktaş’taki hedefinden ve yeni kulübünde bulduğu güzel ortamdan bahsetti.

Türkiye’de futbolu kadar magazin gündeminde de ön sayfalarda olan Caner, Beşiktaş kulübüne transfer olduktan sonra huzuru bulduğunu, burada mutlu olduğunu ve uzun yıllar burada kalmak istediğini aktardı. Transfer sürecinde Beşiktaş’ın kendisi ile çok yakından ilgilendiğini ve ısrarla transfer etmek istediğini belirten Erkin, bu ilgiye karşılıksız kalamadığını ve kendisinin de Beşiktaş’a imza atmak için çaba sarfettiğini dile getirdi.

İnter’de istediği ortamı bulamadığını belirten Erkin, Frank De Bour’un takıma gelmesinin ardından kendisine karşı ön yargılı bir yaklaşımı olduğunu, bu nedenle de kadroda yer vermek istemediğini aktardı. Bu durumun moral bozukluğuna yol açtığını ve beraberinde de kulüpten ayrılma kararı aldığını sözlerine ekledi.

Hedefimiz Kupa!
Caner Erkin, ligde mutlak şampiyon olmak istediklerini belirtirken, Şampiyonlar liginde ise gruptan çıkacaklarına inandığını ve ardından gidebilecekleri en üst noktaya kadar gitmek istediklerini söyledi. Form durumunun çok iyi olduğunu da vurgulayan Erkin, Şenol Güneş ile kendini yeniden bulduğunu, motivasyonunun zirvede olduğunu aktardı.

Milli takıma çağırılmaması konusunda da açıklama yapan Erkin, bunun altında bir sebep aramadığını, Fatih Terim’in her maç için aynı oyuncuları çağırmasını beklemenin yanlış olduğunu ve ne zaman çağırırsa koşa koşa milli duygularla katılacağını aktardı.Yorum Yap