30 Nisan 2016

Kadir Çalışkan

Cansu Dere’nin Yeni Aşkı!

30/04/2016 - 21:55

Cansu Dere’nin Yeni Aşkı!

Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan yakınlaşma objektiflere takıldı! Geçtiğimiz hafta birkaç kez birlikte görüntülenen İbrahim Çelikkol ve Cansu Dere, bu buluşmaları ile oldukça çok konuşulmuştu. Şu sıralar magazin dünyasında ve ünlüler arasında en çok konuşulan konulardan biri olan Cansu Dere – İbrahim Çelikkol ilişkisi yeni bir boyut kazandı. Kulaktan kulağa yayılan ve oldukça merak uyandıran yakınlaşma ilginç bir şekilde objetiflere yansıdı.

Uzun süredir adı kimseyle anılmayan Cansu Dere, İbrahim Çelikkol ile geçtiğimiz hafta Bebek ve civarında birkaç defa bir arada görüldü. İşin ilginç tarafı ise Cansu Dere’nin Sinem Kobal ile yakın dost olmaları. Sinem Kobal şu sıralar düğün hazırlığı yaptığı Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşamaya başlamadan önce İbrahim Çelikkol ile 6 ay süren bir ilişki yaşamıştı. Çelikkol ve Dere’nin de bu dönemde tanıştığı ve yakınlaşacak kadar birbirini tanıdığı düşünülüyor.

İbrahim Çelikkol…

İlişki dedikoduları yayıladursun, önceki gece İbrahim Çelikkol, Cansu Dere’nin Aşiyan’da bulunan evinden sabah saat 11:00 sıralarında çıkarken görüldü. Yakışlı oyuncunun Cansu Dere’nin evine ne zaman girdiği ve ne için orada olduğu bilinmiyor. Ancak, görünen o ki magazin gündeminde dedikodular daha da alevlenecek. Çünkü bu olay ile, ortaya atılan aşk iddiaları ciddi anlamda dikkate alınması gereken bir hale büründü.

Proje Olabilir mi?

Dedikodular ağırlıklı olarak aşk yaşadıkları yönünde olsa da, bazıları olayın gizli bir proje için yapılan görüşmelerden ibaret olduğunu belirtiyor. Birbirlerine çok yakıştırılsalar da, ikilinin yeni bir film projesi için sık sık bir araya gelerek film hakkında fikir alışverişinde bulundukları ifade ediliyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde dönem dizisi iptal olan Cansu Dere, geçen Eylül ayında tanıtılan “Beyaz Gece” isimli dizide başrol oyuncusu olacaktı ancak yaşanan son gelişmeler ile bu rolü Gökçe Bahadır’a kaptırdı.Yorum Yap