1 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Cebinden 8400 TL Çıktı!

01/05/2016 - 11:35

Cebinden 8400 TL Çıktı!

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, katıldığı bir canlı yayın programında cebindeki parayı gösterdi! Ekin Olcayto’nun sunduğu programda sorulan soru üzerine açıklamalarda bulunan Ali Ağaoğlu, hayatında hiç bir zaman taksitle bir şey almadığını söyledi. Kredi kartı limiti sorulduğunda ise 50 bin lira limiti var dedi. Ayrıca sadece bir adet kredi kartı olduğunu belirten Ali Ağaoğlu, bu kartın kendisi için yeterli olduğunu kaydetti.

Bir başka detay ise Ekin Olcayto’nun bir isteği üzerine gerçekleşti. Cebinizde şuan ne kadar var sorusu üzerine Ali Ağaoğlu bilmiyorum gerçekten yanıtını verdi. Bunun üzerine ilerleyen sohbet sırasında Ekin Olcayto “Valla bir şey istemeyeceğim” şeklinde gülerek söylemde bulundu. Ali Ağaoğlu ise çıkarayım mı dedikten sonra olanlar oldu. Cüzdanını çıkaran Ali Ağaoğlu’nun cebinden 8400 TL nakit para çıktı. Baya varmış diyen Ağaoğlu, isterseniz sayabilirsiniz dedi. Olcayto ise saymaktan kendini alamadı.

İş adamı Ali Ağaoğlu, her ne kadar parasıyla gündeme gelse de, ne kadar başarılı bir iş adamı olduğu her zaman görülüyor. Bu nedenle de canlı yayınlara sık sık katılan Ağaoğlu, her katıldığı canlı yayında olay konuların yaşanmasına neden oluyor. CNN ekranlarında yaşanan bu an da yine izleyenlerin bir hayli dikkatini çekti.Yorum Yap