14 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Celal Baba Ölecek Mi? İçerde 9. Bölümde Heyecan Dorukta

14/11/2016 - 21:58

Celal baba ölecek mi soruları İçerde 9. bölümün yayınlanması ile zirvede yerini aldı. Çetin Tekindor'un diziye veda edebileceği söylenirken konu ile ilgili Ay Yapım'dan henüz bir cevap gelmedi. İçerde 10. bölümde tüm sorular cevabını bulacak.
Celal Baba Ölecek Mi? İçerde 9. Bölümde Heyecan Dorukta

İçerde, yine pazartesi akşamının zirvesinde yerini aldı. Fragmanda da olduğu gibi en çok merak edilen soru ise Celal baba yani Çetin Tekindor’un durumu. 9. bölüm nefesleri kesti. Celal baba ile ilgili gelişmeler için gözler önümüzdeki hafta yayınlanacak bölüme çevrildi.

İçerde 9. bölüm için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sarp ve Celal baba karşı karşıya. Yeni bölüm fragmanında Celal babanın arabası yanıyor ve kafalardaki soru Celal baba ölecek mi? Geçtiğimiz hafta köşeye sıkışan Sarp, Melek’i kaçırarak Celal’e büyük bir ders vermek istiyor. Ailesi Celal’in elinde olan Sarp, operasyondan vazgeçip polisliğe geri dönecek mi?

İçerde yeni bölüm şimdiye kadarki en heyecanlı bölümlerden biri olacak gibi görünüyor. Sarp, Celal’in en yakın adamları Minik, Davut ve Al Yanak’ı ele geçiriyor. Yalnız kalan Celal, yeni bir strateji uygulayarak ortadan kaybolacak. Büyük olasılıkla Celal önce izini kaybettirecek sonrada intikam almak için Sarp’ın karşısına geçecek. Mert ise Celal babasının öldüğünü düşünerek intikam yeminleri ediyor.

İçerde 9. Bölüm 2. Fragmanı

Hepsi ve daha fazlası 13 Kasım pazartesi akşamı yayınlanacak İçerde 9. bölümde olacak.Yorum Yap