12 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Cem ile Ebru’nun Aşkı Kısa Sürdü!

12/09/2016 - 15:09

Cem ile Ebru’nun Aşkı Kısa Sürdü!

Son günlerin en dikkat çeken ilişkisi kısa sürdü. Cem Yılmaz ile Ebru Şallı, geçtiğimiz hafta bir yemekte görüntülenmiş ve soruları yanıtlamadan mekandan uzaklaşmışlardı. İkili hakkında ise bu süreçte oldukça fazla dedikodu çıktı. Resmiyet kazanmasa da görüntülendikleri ilk an, sevgili gibi görünen ünlü iki isim şimdi ise birbirinden ayrı. Konuya ilişkin iddialar ise oldukça sert.

İddialar arasında ön plana çıkan ilk detay, Ebru Şallı’nın Cem Yılmaz’ı kullandığı yönünde. Eski aşkı Sinan Akçıl’ı unutamadığı ve onu kıskandırmak için Cem Yılmaz ile bir birliktelik süsü vermek istediği konuşuluyor. İddiaların gerçek olup olmadığı ise bilinmiyor. Fakat Sinan Akçıl’ın da geçtiğimiz akşam bir bayan ile görüntülenmesi, Sinan Akçıl ile Ebru Şallı’nın yeniden birlikte olmasını zora sokuyor.

Ebru Şallı’nın bu düşüncesinin arkasından Cem Yılmaz ise Ebru Şallı ile görüşmeme kararı aldığı söyleniyor. Hatta son olarak dün akşam Tarkan konserine giden Cem Yılmaz’ın yanında eşki eşi Ahu Yağtu ile gitmesi de kafa karıştırdı.

Cem Yılmaz’ın bu konu üzerine Ebru Şallı ile bir konuşması olmadığı, Yılmaz’ın direkt olarak ilişkiyi koparıp Ebru Şallı’ya yanıt vermediği de bir başka ayrıntı. İkili arasındaki geçen bu süreç sonunda aşkın kısa sürmesi ise bir çok kesim tarafından beklenen sonuç olarak yorumlandı.Yorum Yap