24 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Cesur ve Güzel 4. Bölüm Fragmanı! Cesur Babasının İntikamını Almak İçin Harekete Geçiyor

24/11/2016 - 22:52

Cesur ve Güzel 4. bölüm için nefesler tutuldu. 24 Kasım perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen Cesur ve Güzel'de Cesur, babasının intikamını almak için harekete geçiyor. Öldürülen doktor konusunda ise Cahide köşeye sıkışmış durumda. Cesur ve Güzel yeni bölümde taşlar yerinden oynayacak.
Cesur ve Güzel 4. Bölüm Fragmanı! Cesur Babasının İntikamını Almak İçin Harekete Geçiyor

Cesur ve Güzel yeni bölümü ile yine perşembe akşamına damgasını vurdu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün muhteşem oyunculukları her bölümde olduğu gibi bu bölümde de alkış topladı. Heyecan dolu 3. bölümün ardından gözler Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanına çevrildi.

Cesur ve Güzel 3. bölümde Cesur intikam ateşini yakıyor. Babasının tablolarını geri almak için Korludağ’ların konağına gizlice giren Cesur, Sühan’ın konağa gelmesi ile birlikte köşeye sıkışıyor. Doktor cinayeti ise Cahide’nin başını derde sokuyor. Hülya karnındaki bebeğiyle oyun oynamaya devam ediyor. Bülent gerçekleri öğrenmek için Hülya’yı köşeye sıkıştırıyor. Cahide ise doktor cinayeti konusunda gerçeklere çok yaklaşıyor. Cesur ve Sühan arasındaki yakınlaşma ise bir üst seviyeye taşınıyor.

Cesur’un adamı tabloları çaldıktan sonra konaktan kaçarken yakalanıyor. Adamı Cesur’u ele verecek mi? Cesur babasının intikamını almak için ne kadar ileriye gidecek. Tüm sorular cevabını Cesur ve Güzel’in yeni bölüm fragmanında bulacak.

Cesur ve Güzel 4. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı bu haftaki bölümün hemen ardından yayında olacak. Fragman yayınlandığı anda sizlerle paylaşacağız.Yorum Yap