1 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Cesur ve Güzel 5. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek! Sühan ve Cesur Arasında Aşk Kıvılcımı

01/12/2016 - 19:13

Cesur ve Güzel 5. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Bu akşam yayınlanan yeni bölümde Sühan ve Cesur arasında başlayan yakınlaşma aşka dönüşmeye başladı. Cesur intikamı ve aşkı arasında sıkışıyor. Tüm gelişmelerin ardından gözler 8 Aralık perşembe akşamı yayınlanacak olan Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Cesur ve Güzel 5. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek! Sühan ve Cesur Arasında Aşk Kıvılcımı

Cesur ve Güzel, perşembe akşamlarının zirvesine adım adım ilerliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün oyunculukları ile her hafta göz doldurmaya devam ediyor. Bu hafta 4. bölümü ile ekrana gelecek Cesur ve Güzel’de Cesur zor anlar yaşayacak.

Cesur ve Güzel’in önceki bölümünde Cesur, babasının tablolarını geri almak için kolları sıvadı ancak plan beklediği gibi gerçekleşmedi. Cesur’un adamı yakalandı ve işler karıştı. Cesur, Sühan’a olan duyguları ve intikamı arasında ikilimde kalmış durumda.

O Öpücük Her Şeyi Değiştirecek

O “İlk Öpücük” Cesur için uçurum, Sühan için bıçak sırtı olsa da , ikisi de , o anın etkisinden uzun süre kurtulamazlar. Banu bu öpücükle Cesur’u kaybedeceğini hisseder. Cesur’u, Sühan’dan uzak tutmak için, kendi önlemlerini alır.

Öte yandan, Cahide de Sühan’ın aklına Cesur’la ilgili şüphe tohumları ekmektedir. Sühan, bu şüphenin izinden gider.

Cesur, geçmişini Tahsin Korludağ’ın elinden yavaş yavaş almaya kararlıdır. Düşmanının güvenini kazanmak için büyük bir oyun oynar. Bu oyunun tek kazananı Cesur olmalıdır.

Cesur ve Güzel 5. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek

Cesur ve Güzel 5. bölüm fragmanı yeni bölümün hemen ardından Star TV ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak. Yeni bölüm 8 Aralık perşembe akşamı ekranlarda olacak.

Cesur ve Güzel Tüm Bölümler İçin; startv.com.tr/dizi/cesur-ve-guzel/bolumlerYorum Yap