24 Kasım 2016

M. Negiz

Cesur ve Güzel Yeni Bölüm’de Cesur İntikam Peşinde Koşuyor

24/11/2016 - 15:47

Cesur ve Güzel 3. bölümü ile Star TV’de. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile birlikte ekranlara iddialı bir giriş yapan Cesur ve Güzel şimdiden taraftar toplamakta oldukça başarılı. Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur Alemdar, Tuba Üstün’ün Süha Korludağ olarak yer aldığı dizide Cesur ve Sühan’ın gittikleri akşam yemeği birçok gizemi ortaya çıkarıyor.
Cesur ve Güzel Yeni Bölüm’de Cesur İntikam Peşinde Koşuyor

Star TV ekranlarında Perşembe akşamları saat 20:00’de yer alan Cesur ve Güzel oyuncu kadrosuyla olduğu kadar senaryosundaki detaylarla da dikkat çekiyor. Henüz 3. bölümü yayınlanacak olmasına rağmen seyircilerin beğenisini toplamayı başaran Cesur ve Güzel, heyecan dolu bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Cesur ve Güzel’in 3. Bölümünde Cesur ve Sühan arasındaki yakınlık artıyor. Heyecan dozunun oldukça yüksek olduğu dizide Cesur’ın peşinde olan Sühan, açık arama telaşında iken kendisi zorda kalıyor. Yaşanan sürecin ikiliyi birbirine yakınlaştırması devam ederken yağmura tutulmaları aşk yolculuğuna başlamalarına yardımcı oluyor. Yağmur nedeniyle düştükleri durum romantik anların yaşanmasına neden oluyor. Öte yandan hamilelik yalanını sürdüren Cahiden, Tahsin Korludağ ile Korhan arasında kriz çıkmasına neden oluyor.

CESUR VE GÜZEL DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

Senaryo: Ece Yörenç
Yönetmen: Ali Bilgin
Başroller: Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün
Cesur Alemdar: Kıvanç Tatlıtuğ
Suhan Korludağ: Tuba Büyüküstün
Tahsin Korludağ: Tamer Levent
Mihriban: Devrim Yakut
Korhan Korludağ: Erkan Avcı
Bülent: Serkan Altunorak
Cahide Korludağ: Sezin Akbaşoğulları
Adalet: Nihan Büyükağaç
Kemal: Fırat Altunmeşe
Şirin: Irmak Örnek
Salih: Okday Korunan
Banu: Gözde Türkpençe
Reyhan: Işıl Dayıoğlu
Hülya: Zeynep Kızıltan
Necla: Cansu TürediYorum Yap